Wohnout vydává album zadáčo, Kryštof zas vyráží do aul VŠ

žije T-Mobile. Ve spolupráci s tímto operátorem Česko zažívá nevšední pokusy o znovuzrození hudebního průmyslu.

Po vzoru britské rockové kapely Radiohead se vydavatelství Soundmachine rozhodlo uveřejnit nové album Wohnoutů na internetu. Na webu t-music si můžete stáhnout celé album (14 songů) či jen vybrané písně. Kolik zaplatíte a jestli vůbec je jen na vás. Odměňujte kapelu pomocí premium sms už od 9Kč. Do vydání článku se vybralo 48 830Kč. Pokud přeci jen toužíte mít doma plastový originál (přední obal je ve vysoké kvalitě a formátu .pdf přiložen) vyčkejte si ještě měsíc. Teprve pak se Karton veverek objeví v kamenných obchodech.

V mém playlistu se již songy také objevily. CDčko považuju za povedené, “wohnout” styl se nezapře a to se mi líbí. Na výběr nejlepšího textu či jediné mp3ky za všechny je poněkud brzy. Co se mi nejvíc líbí se dozvíte na mém Last.fm profilu.

Naživo Wohnouti skladby představí na t-music tour s UDG.

Kdy? Kde? Klub
středa 15.4. Plzeň KD Šeříkova
čtvrtek 16.4. Brno KC Semilasso
sobota 18.4. Pardubice ABC Klub
úterý 21.4. Praha Malá Sportovní hala
pondělí 27.4. České Budějovice Bazilika
středa 29.4. Olomouc Sidia
čtvrtek 30.4. Ostrava Rock’n’Roll Club Garage

Na koncert taky zadarmo

I Kryštof v čele s Richardem Krajčo se pouští do nových vod, i když ne úplně. Na konci loňského roku už projeli divadla se svým akustickým turné, jenž mělo kladný ohlas. Chtějí tak navázat a chystají se vtrhnout do aul a poslucháren vysokých škol. Zpříjemní tak semestr řadě studentům. Zastaví se v 7 městech a díky T-Mobile rozdají 50% lístků zdarma. Pokud jsi zákazníkem růžovoučkého operátora pošli sms ve tvaru
*** S na telefonní číslo 9001103. Místo hvězdiček doplníš kód města, ve kterém se tvá škola nachází (viz tabulka). Na jednotlivých koncertech bude odměněno 75, resp. 100 šťastlivců. Cena jedné SMS je 3Kč, počítáme-li jednu startovací a dvě odpovědní vstupenka nás vyjde na 9Kč celkem. Kolik bude stát lístek mimo zatím není známo. Pro více podrobností klikněte na odkaz vaší VŠ.

Kdy? Kde? Klub Kód
Út 17.03. Ostrava Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava OST
St 18.03. Zlín Univerzita Tomáše Bati ZLN
Čt 19.03. Praha Vysoká škola ekonomická PHA
Út 24.03. Brno Masarykova Univerzita BRN
St 25.03. Hradec Králové Univerzita Hradec Králové HK
Čt 26.03. Pardubice Univerzita Pardubice PCE
Pá 27.03. Plzeň Západočeská Univerzita PLZ


, , , , , , ,

Není tu žádná odpověď. Buď první!

Napsat komentář

Connect with Facebook