Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-includes/post-template.php on line 284

Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-content/themes/swatch/functions/admin-hooks.php on line 160

Horoskop na středu 1.4.2009

Beran

beranCelý březen vás trápili finanční problémy. Dnes se to změní. Vaše sny se vyplní a vy budete šťastní. Všechno ale něco stojí, obětovat budete muset jednu z vašich cenných věcí. Dobře si to rozmyslete.

Býk

byk Jaro je konečně tady. Teplo a sluníčko na které jste se tak těšili se dle předpovědi neudrží dlouho, avšak ve vašem srdci zůstane až do podzimu. Važte si svých přátel, můžete od nich čekat milá překvapení.

Blíženci

blizenci Ve vztahu máte malé rozepře, vše se brzy zlepší. Buďte trpělivý, poté čeká vás sladké odměna. Svému partnerovi musíte věřit a dát si více volnosti. Nežeňte se do svatby, pokud o to nestojíte oba.

Rak

rak Návrat do vlasti potěšil vaše blízké, vám ale cestování chybí. Už by jste nejraději byli zas někde na Antarktidě či v Laosu. Exotika vás přitahuje, a tak plánujete letošní dovolenou do míst, kde jste ještě nebyli.

Lev

lev Cítíte se jako král zvířat, a proč by ne. Datum narození na to máte. Pozor ale na přecenění schopností. Brzo se může stát, že spadnete z velké výšky velmi tvrdě. Vy ale máte poblíž někoho, kdo vám pomůže. Zodpovězte si otázku, zda to samé by jste udělali pro něj?

Panna

pannaVaše sexuální přitažlivost nezná mezí, točí se kolem vás skoro každý. Jste ale stále sám/a a nechcete vztah jen na jednu noc. Zkuste to, nic to nestojí a aspoň si užijete. Stálý partner je ale poblíž, ohlédněte se za sebe a nebudete věřit o koho jste málem přišli.

Váhy

vahy V ruce máte trumfy, které si schováváte na později. Vytáhněte je právě teď, plody vaší práce ocení i zaměstnavatel. Je tu i možnost povýšení nebo odměny. O svůj post se rozhodně bát nemusíte, jste nepostradatelná část kolektivu.

Štír

stir Přestaňte obviňovat své přátelé za vaše problémy. Oni za to nemohou, to vy sami. Pokud neuděláte rázný krok, budete se topit v blátě ještě dlouho. Je to jen na vás jaká bude vaše budoucnost. Zkuste začít přemýšlet.

Střelec

strelecJste vyčerpaní, nemůžete nabrat novou sílu. Potřebujete dlouhé prázdniny. Odjeďte si odpočinout na chatu nebo na hory. Po návratu to budete zpět vy, svěží a spokojení. Ocení to především vaše okolí.

Kozoroh

kozoroh Nebuďte tvrdohlaví. Rodina vám chce pomoci, myslí to s vámi jako vždy dobře. Věřte, že se vám uleví. Odměnit se jim pak můžete například podanou pomocnou rukou v domácnosti či splnit sen své matce, ta na vašem úspěchu má největší podíl.

Vodnář

vodnarČeká vás kolísavé období, jeden den budete nahoře, druhý hned dole. Zamezit velkým výkyvům můžete pouze stabilitou vašeho okolí. Požádejte své blízké a přátelé, aby vás v následujících dnech více tolerovala.

Ryby

rybyNa jaře se cítíte jako ryba ve vodě. Vaše roční období ve vás probouzí optimismus a nadšení k mnoha věcem. Po zimním spánku oprášíte své koníčky a letos objevíte nový směr, kterým se chcete nadále ubírat.

Aprílový článek bude mít pokračování Jak vznikal horoskop, ,


  1. Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function ereg_replace() in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-content/themes/swatch/includes/theme-comments.php:63 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-content/themes/swatch/includes/theme-comments.php(19): the_commenter_link() #1 /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-includes/class-walker-comment.php(174): custom_comment(Object(WP_Comment), Array, 1) #2 /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-includes/class-wp-walker.php(145): Walker_Comment->start_el('\t ...', Object(WP_Comment), 1, Array) #3 /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-includes/class-walker-comment.php(135): Walker->display_element(Object(WP_Comment), Array, '5', 0, Array, '\t ...') #4 /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-includes/class-wp-walker.php(370): Walker_Comment->display_element(Object(WP_Comment), Array, '5', 0, Array, '\t ...') #5 /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-includes/comment-template.php(2097): Walker->paged_walk(Array, '5', 0, in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-content/themes/swatch/includes/theme-comments.php on line 63