Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-includes/post-template.php on line 284

Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-content/themes/swatch/functions/admin-hooks.php on line 160

Fifa worldcup 2006: Itálie

**Itálie** si vybojovala čtvrtý titul mistra světa ve své historii. Všemi pěti přesnými střelami porazila na penalty Francii 1:1 (penalty 5:3).

**Německo** udělalo celému národu radost výhrou nad Portugalskem. Získalo tím bronzové medaile na domácí půdě.

Letošní turnaj byl velmi emotivní a taktický. Jak píše Beckenbauer „Afrika ukázala moc fotbalu“:http://aktualne.centrum.cz/sport/fotbal-ms2006/rozhovory-a-komentare/franz-beckenbauer/clanek.phtml?id=170849. Za sebe mohu řící, že na takový turnaj dlouho nezapomenu, navzdory české smůle.

**Zidane, Zidane!**
Ať už se to nestane. Takový konec reprezentační kariéry sis určitě nepředstavoval. Ale asi toho sám dosti lituješ, tak už to nebudem omýlat. Pro nezasvěcené: Při finálovém zápase mezi Itálií a Francií v posledních minutkách prodloužení Zinedine Zidane po výměně pár slov poslal k zemu italského obránce Marka Materazziho úderem hlavou do prsou.