Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-includes/post-template.php on line 284

Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-content/themes/swatch/functions/admin-hooks.php on line 160

MS v hokeji v České televizi s překvapením

Česká televize opět pro hokejové fanoušky přinese přímé přenosy z utkání švýcarského MS. Drtivá většina ze 33 zápasů bude možné zhlédnout na ČT2, letos možná naposledy. O komentář se v Bernu a Curychu postarají Robert Záruba s Michalem Dusíkem, kterým pomohou již stabilní experti z řad bývalých vrcholových hokejistů Martin Hosták a David Pospíšil.

Televizní studio nebude přímo v dějišti šampionátu, ale v Praze. O jeho chod se postarají komentátoři Petr Vichnar a Jiří Hölzel, kteří přivítají další experty Josefa Zajíce, Milana Antoše, Roberta Kyselu, Jaromíra Látala, Pavla Richtra a Jiřího Králíka.

Na tiskové konferenci, která proběhla v pondělí na Kavčích horách, Robert Záruba nakousl překvapení nazvané “trik Arabela”. Poprvé se s novinkou setkáme snad v první mistrovský den (pátek) v pražském studiu. Usuzuji, že se jedná o neobvyklé zpracování telemostu mezi státy.

Přestávky budou pestřejší díky rozborům expertů. *“Diváky diskuze z různých úhlů pohledu baví,"* prohlásil Záruba. Nebudou chybět ani bezprostřední reakce hráčů a trenérů. Dalšími zdroji informací je web www.mshokej.cz, který nabídne blogy komentátorů a mms přímo ze šampionátu. Partnerem je sázková kancelář Fortuna, jenž nabídla mnohé bonusy pro členy Klubu a nejširší nabídku sázek.

Důležitou zprávou je také nominace českých nadějí. Trenér Vladimír Růžička včera představil tým, který pojede do Švýcarska vybojovat cenný kov nejlépe zlato. Všechna jména najdete v článku na www.mshokej.cz. Díky jiné strategii turnaje než v předchozích letech bychom mohli dosáhnout na vyšší příčky.

První zápas odehraje český tým v sobotu 25. dubna ve 20:15 proti Dánsku., , , ,

Není tu žádná odpověď. Buď první!

Napsat komentář

Connect with Facebook

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.