Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-includes/post-template.php on line 284

Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-content/themes/swatch/functions/admin-hooks.php on line 160

Jak vznikal horoskop

Inspirován seriálovým novinářem z epizod Místa nahoře, jsem na letošního 1. dubna vytvořil optimistický pohled do budoucnosti každého z nás. Jako mnoho nápadů i tento vznikal na poslední chvíli, ale kvalita myslím neutrpěla. Následující řádky vám napoví a poodhalí roušku tajemství, která Blábolník skrývá.

Čtěte: Horoskop na 1. 4. 2009

Pouze s inspirací by tento bláznivý článek nevyšel. Do finále jej musela dotáhnout vidina úspěšného aprílového příspěvku. “Nucené” náměty v mém případě mnohdy nebývají publikace schopné. Některé tradice se snažím dodržovat, často tu můžete objevit rok co rok gradující příspěvky na stejné téma. Některé jsou očekávané jiné naopak. Vaše zpětná vazba je pro mě velmi důležitá.

Konkrétně, nahlédneme-li pod pokličku tvorby horoskopu, dostaneme se do času odpoledního posledního březnového dne. Bez přípravy se pouštím do nápaditých povzbuzujících komentářů k jednotlivým znamením. Klíč k určení problému, jenž by měl on či ona řešit nemám. Když bez větších problémů  zvládne sepsat slova naděje pro stovky lidí i obyčejný novinář z maloměšťanského plátku, proč ne já? Nikdy jsem na horoskopy nevěřil, neměl jsem ani potuchu, co to dá za práci. A ejhle, ona to byla hračka. Bez nutné přestávky, vyhrazené pro dvě cvičení dle školního rozvrhu, mi sepsání 12 odstavců zabralo bez mála 3 hodinky. Nápady přicházely bez varování a rozvést obvykle jednoslovní námět, už pro mne nebyl problém.

Slibuji, že se skandál nikdy opakovat nebude. Už nyní přemýšlím, čím překvapit příště. Ale jak se znám konečné slovo padne až v nočních hodinách posledního březnového dne.

Příště se podíváme do zákulisí… Nechte se překvapit, sledujte Facebook a budete o tom vědět první., , ,

Trackbacks/Pingbacks

  1. Horoskop na středu 1.4.2009 - Blábolník Chomutováka - 9.12.2009

    […] článek bude mít pokračování Jak vznikal horoskop[…]

Napsat komentář

Connect with Facebook

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.