Pozvánka na vysmátý festival do Kadaně 18.7.2009

Císařské město Kadaň, jenž pořádalo donedávna největší slávu pouze na konci prázdnin v podobě oslav příjezdu Karla IV., bude letos hostit 6. ročník Rockfestu Vysmáté léto. Festival si získal popularitu u mnoha fanoušků rockové i populární hudby i oblibu u kapel, které se rádi vracejí. Dnes už známe line-up sobotního dne plné dobré muziky.

Kromě Marka Ztraceného, Cocotte Minute a Arakainu přijedou Kadaň rozehřát i kapely Sto zvířat, UDG, Blue Effect a MIG 21. Největší změnou, kterou pořadatelé mohli letos přidat díky podpoře města, je druhá „hradní“ scéna pod Kadaňským hradem. Zde si na své přijdou hlavně rockovější fanoušci. Skupiny se budou částečně časově překrývat, i tak kdo bude chtít, tomu vystoupení žádné skupiny neunikne.

Hlavní scéna: Hot Pants, UDG, Marek Ztracený, Kryštof, Vypsaná fixa, Desmod, Sto zvířat, Cocotte Minute, Eddie Stoilow, MIG 21, Chinaski.

Hradní scéna: Innominado, Keks, Už jsme doma, E!E, Arakain, X-left to die, Lety Mimo, Švihadlo, Hudba Praha, Blue Effect.

Cena vstupného je „400,- Kč“:http://rockfest.cz/fest04_tickets.htm v předprodeji a 500,- Kč na místě.

*Možná se pod pódiem uvidíme. Chystáte se do Kadaně?*, , , ,

 1. Najja 15.6.2009 v 23:28 # Odpovědět

  Jela bych hned, ale je ten problém, že není s kým a sama nikde trandat nehodlám. Ať u nás oslovím kohokoliv, skončí to fiaskemm že ho rodiče nepustí…

  Tak si to užij. 🙂

 2. Ashen 16.6.2009 v 17:01 # Odpovědět

  Na Rockfest se nijak extra nehrnu (ale nebyl by proti srsti), ale na MoR bych chtěl … akorát asi zase budou protestovat jako minule (rodiče). Už sem byl v Plzni a matka mě za to neměla ráda, páč sem hopsal v kaluži od piva (nebylo tam kam jinam) a měl sem lehce řekněme promáčený boty 😀

 3. Eddie 17.7.2009 v 11:13 # Odpovědět

  Chystal jsem se vyrazit na ten vás festival cena mi ale odradila 500,- to je až přiliš na Lázenské v Teplicich se neplati nic a vystupuji ty nejlepši kapely a to 3 dny v kůse! škoda myslel jsem že město chce udělat radost mistní občany a přilákat lidi z okoli ale jak vidim jejich heslo je MONEY FIRST !

Napsat komentář

Connect with Facebook