Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-includes/post-template.php on line 284

Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-content/themes/swatch/functions/admin-hooks.php on line 160

Jsme na Facebooku. BCH taky

Mnozí využívají Facebook pro své marketingové účely. Kladnou stránkou sociální sítě je i rychlá a jednoduchá komunikace s přáteli/fanoušky. Pro podporu Blábolníku Chomutováka (dále jen BCH) jsem před časem založil fanouškovskou stránku na Facebooku, kde se vždy jako první dozvíte o novém článku a dostáváte možnost zapojit se do formování blogu. Jeden z prvotních impulsů byla i možnost mít přehled o svých čtenářích. Podobných služeb existuje více, avšak Facebook je na vzestupu a dokud se bude na pomyslném topu držet, dají se z něho vymáčknout nějaké ty bonusy.

„Přidej se“:http://www.facebook.com/pages/Blabolnik-Chomutovaka/94957174061 k více jak 60 fanouškům.

Co získám?

Přemýšlím, čím vás motivovat. Pohrávám si s myšlenkou soutěže, která pravděpodobně vyjde vítězně. Není to jednoduchý krok, o čemž se přesvědčili jiní. Neberu to proto na lehkou váhu, rád bych pro vás připravil zajímavý námět a hodnotné ceny.

Fanoušci BCH na Facebooku kromě zmiňovaných aktualit mají možnost nahlédnout do zákulisí tvorby příspěvků. Vše je ještě v přípravě, ale máte se na co těšit. Názoru, že můj blog bude přístupný všem bez rozdílů, se nehodlám vzdát. Proto odměňuji věrné a odvážné návštěvníky.

Léto (na webu)

Nebudu zde uveřejňovat další článek o mých aktivitách v létě. Vezmu to krátce, protože toho moc není. Brigáda v nedohlednu, stanování s přáteli je ve fázi bájných příprav, jediné co snad vyjde jsou jednorázové akce do okolí (kviff, Kamenčák a Pilsner Fest). Napadl mě i sraz bloggerů, ale to jsem jistě nebyl sám. Těším se, že poznám nové tváře a společné chvilky se svými přáteli. Pokud vyjde zkouškové, nebudu muset myslet na školu.

BCH na dovolenou nepojede a nebo ano…?, ,

  1. Ivy 22.6.2009 v 18:25 # Odpovědět

    potkáme se na kviff, bloggere;-)

Napsat komentář

Connect with Facebook

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.