Všude dobře, doma…

…stejně.Po měsíčním lenošení a relaxaci se vracím do starého stereotypu. Ale musím říct, že jsem si to pořádně užil. Super parta na mém oblíbeném táboře a pak dovolená s rodiči. Ta sice nebyla tak úžasná, ale díky za ní.

Ty prachy bych za to rozhodně nedal…
Možná jste si všimli, že na počátku týdne odstartovala neočekávaná soutěž o 2 lístky na festival LOVE PLANET. Celou soutěž pořádal známý blogger Laco. Lupeny mohl získat ten, kdo napsal nejoriginálnější důvod, proč bych ty dva lupeny v ceně bezmála 1.800 Kě měl poslat právě jemu.

Vítězem se stal Víťa Řezníček se svou odpovědí: “Chci naposled vidět krásy a památky JARu a seznámit se s místními Ministry. A až se z toho krásného snu probudím, řeknu: I Love this Planet!” Tímto mu gratuluji a přináším vám první bezprostřední reakci po fesťáku. “Rock stage bylo dost daleko od pop stage, takže jsme se nachodili.”

Zpět v klidnějším tempu
Mé články podle mého názoru byly povětšinou aktuální spíše informativní zprávy. V jedné z minulých anket jste označili můj blog nečitelným. Své názory mi pište do komentářů Jsem velice rád za každý. A tak jsem se rozhodl, změnit tempo psaní. Uvidíme. čas ukáže., , , ,

  1. vytrus 1.9.2006 v 17:52 # Odpovědět

    Nj…fesťák asi opravdu nesplnil očekávání mnoha lidí, co si to všechno platili sami…Ale nejvíc mě pobavili 3 arabové, kteří se mě asi tak v 1 v noci ptali: „Is this Love Planet?“ Problém je v tom, že poslední venkovní vystoupení začínalo ve 23:00:). Pak jsem se přesunul do Red Stage(vyhřívaný stan, vstup od 18, DJ), kde jsme přečkali až do ranních hodin, a pak hurá domů s ČSAD Slaný:) No a právě před Red Stage jsem ty 3 potkal. Oni si za 790 Kč šli užít jen za pár DJ´s do vyhřívanýho stanu…no jo, i tak se lidi baví——-Víťa

Napsat komentář

Connect with Facebook