Rail Marathon Tour 2009

Dostal jsem opravdu šílený nápad. Vlakem cestuji rád. Vždycky jsem mašinky miloval, dokonce v druhé třídě mým tajným snem bylo stát se strojvedoucím (jak jsem si nedávno připomněl v naší třídní kronice). Někdy cesty do školy bývají dlouhé, ale zážitek z jízdy na kolejích je neopakovatelný. Když jsem se poprvé dozvěděl o podzimní akci Českých drah, konkrétně jízdence ČDNetLidl, nevěnoval jsem tomu takovou pozornost z důvodu nezájmu. Kdo by si přeci kupoval lístek na pokladně? Myšlenka, která dle mého názoru nemá smysl.

Přeci jen se dnes můj názor změnil. Začal jsem uvažovat, proč akci nevyužít a za 149Kč neprocestovat kus republiky během svátečního dne. Plány na poslední říjnovou středu jsem doposud neměl a díky škole jsem donucen jí trávit v Plzni. Vše se mění a dokud mi to někdo nerozmluví, změna zůstane.

Kam pojedu?

Nevím, co nejdále nebo po zajímavých trasách. Možno také co nejvíce nebo jízdu spojit s návštěvami turistických míst či lidí. Nápady a podněty k bláznivé tour pište do komentářů. Samozřejmě mě napadlo, že všechno bude online tweetováno na můj profil a vámi sledováno zde na blogu. Jsem single 🙁 musím tak vyrazit sám, ale rád bych vás poprosil, zda nechce někdo trávit hodiny ve vlaku se mnou? Cesta se tím stane zábavnější a nebudu muset hledat na každé trase nového “přítele”. S mou mluvností to půjde velmi těžko.

Veškeré informace o trase, časové návaznosti a mých plánech na den 28.10. na kolejích najdete na www.fremy.cz/tour09

Co na to říkáte? Podpoříte mne na nějakém z nádražích? Chcete se se mnou setkat? Zaujal vás nápad a vyrazíte také? Díky za všechny vaše ohlasy, kterých doufám bude dost., , ,

  1. Adam Výborný 8.10.2009 v 18:58 # Odpovědět

    Stav se v Kolíně, nebo k večeru ve Zbraslavicích 😀

Napsat komentář

Connect with Facebook