Lie to me – seriál o odhalování lží

Nových seriálů je opravdu mnoho, některé se zalíbí, jiné propadnou do hluboké jámy. Toto však není případ Lie to me. Epizody, v nichž hraje hlavní roli soukromá firma Cala Lightmana zaměřená na odhalování lží především pro FBI, mají jiskru. Každý díl je trochu jiný a herecký výkon Tima Rotha se mnohdy srovnává s oblíbeným doktorem Housem. S čistým svědomím, po 13 dílech první sezóny, můžu říci, že pokud nemáte averzi proti kriminálním seriálům, doporučuji shlédnout pár dílů a námět vás nadchne. Kombinace osobního života hlavních rolí a zápletek z práce mají styl.

Český fanweb k seriálu obsahuje zajímavé informace o každé z epizod. Doplňovány jsou průběžně údaje o hercích a postavách. Každé úterý ráno se objeví nový díl ke stažení a následně několik málo dní na to jsou k dispozici i české titulky. Jednotný zdroj informací pro fanoušky jim zajišťuje přehledné a pravdivé zprávy. Samozřejmě nechybí fórum pro komunikaci, twitter účet, kde se rychle a snadno dozvíte o novinkách a RSS zdroj nových článků z webu. Dejte týmu Lightman Group alespoň šanci dokázat vám svou kvalitu.

Pokud se vám seriál zalíbil a chcete ho podpořit, tak kromě ikonky můžete napsat článek s alespoň jedním odkazem na stránku. Výsledky posílejte na lietome(zavináč)fremy.cz. Odměněni budete zpětným odkazem.

Toto je úplně poslední článek z Miniseriálu o seriálech. Pěkné zakončení, nemyslíte? Takový byl i můj cíl, vybrat si z hromady novinek tu, která dá o sobě hlasitě znát. Přeji Lie to me další úspěšné řady a milióny diváků., , , , ,

  1. karper 12.10.2009 v 22:57 # Odpovědět

    Musím souhlasit s fremym, že seriál si mě také získal a každý týden se nemohu dočkat nového dílu. 🙂

    Btw, díky fremy za tip 😉

  2. Chosse 5.11.2009 v 12:49 # Odpovědět

    Jediná správná cesta je na loď Aurora.
    Stargate Universe

Napsat komentář

Connect with Facebook