Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-includes/post-template.php on line 284

Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-content/themes/swatch/functions/admin-hooks.php on line 160

Nad Nocí se stahují mračna

Pokud patříte ke skupině lidí, kteří mají rádi rozmanitou hudbu, zajímavé lidi a originální nápady, stejně jako já, pak jste si nejedenkrát zapnuli program ČT2 chvilku před sobotní půlnocí. Živé vysílání Pavla Anděla nám vždy nabízelo a nabízí skvělé hosty, mezi nimiž nechyběli zahraniční hvězdy jako např. Living Colour. Nový koncept České televize nepočítá s podobnými pořady a ruší mj. Pětku v Pomeranči a možná i Krausovo Uvolněte se, prosím, kde se chystá tvrdá cenzura.

s1537405278_3056[1]David Kraus Je dost mozne ze zkonci v Prosinci Uvolnete se.Chtej Tatu kontrolovat v tom co rika a bude rikat je to jak za komousu.jeste by jsme s kapelou mohli delat prehravky. Facebook 12.11.2009

Jen díky tomuto jedinečnému pořadu jsem se odpoutal od mainstreamu a začal si všímat rozmanitosti, kterou nám kultura a zejména hudba nabízí. Pokud hledáte společnost na přelom sobotního večera a nedělní noci, přítomnost Anděla je to pravé a jediné, co nám místní televize nabízí. Nevěřím v jakoukoli náhradu, dalších 11 let vkusu tu už nebude. Někomu se to líbit nemusí a vyjádří opačný názor, který také uznávám. Ani mě nesedl každý host, ale zavděčit se všem prostě nelze. Útěchou nám může být archiv pořadu na webu ČT.

Nesouhlasím s tímto směrem, ke kterému se uchyluje Česká televize. Rozhodl jsem se tedy touto cestou rozpoutat vlnu stížností zaslaných na adresu Rady ČT a dalších organizací. Připojte se a pokračujte dle instrukcí níže.

1. Napište kritický email vyjadřující nesouhlas se zrušením pořadu Noci s Andělem. Obsahem by měl být i váš vztah k hudbě, názor na pořad apod.

2. Odešlete jej na adresy

Rada české televize: radact@ceskatelevize.cz
Rada pro rozhlasové a televizní vysílání: info@rrtv.cz
Divácké centrum ČT: info@ceskatelevize.cz

3. Připojte komentář ke článku, kde vyjádříte svůj názor.

Ohrazuji se, že stížnost musí být váš názor. Musíte si zaním stát a nikdo, ani já, vás do něj nenutí.

Silně nesouhlasím se zakládáním zbytečných skupin na Facebooku, které stejně nic nevyřeší. V tiskové zprávě Pavla Anděla se můžete dočíst, že život jde dál a tak tento počin není za záchranu Noci, nýbrž pro budoucnost dalších pořadů. Sympatický moderátor na České televizi končí a s tím nic nenaděláme 🙁 Pokud své sympatie vyjádří i nějaké celebrity, přidám sem jejich názor. Budiž toto místo místem vzpomínek a setkání inteligentních lidí.

andel[1]Tisková zpráva

Vážení a milí,

s lítostí oznamujeme, že bezmála 11 let a několik stovek vydání pořadu Noc s Andělem je definitivně posláno do historie. Česká televize se rozhodla s koncem letošního roku ukončit existenci tohoto pořadu.

Na sobotu 28. 11. 2009 jsme připravili již  500. díl Noci s Andělem, během kterého se proto bude i vzpomínat. Velmi živě rozloučit se přijdou mnozí z oněch bezmála dvou tisíc hostů, kteří v průběhu let do Noci zavítali a líbilo se jim tam. Přivítáme například Dagmar Havlovou a Václava Havla, Hanu Hegerovou, Bolka Polívku, Michala Horáčka, Anetu Langerovou, Michala Dvořáka nebo Karla Šípa. Jedinečný přímý přenos začíná na programu ČT2 netradičně již ve 20 hodin povídáním s Marianem Labudou a potrvá až do půlnoci.

Během prosince pak v klasických vysíláních Noci ještě stihneme představit designérku Barboru Škorpilovou a architekta Federica Díaze a konečně nám bude ctí setkat se v sobotu 19. 12. v přenosu z budovy bývalého Federálního shromáždění s panem Otakarem Motejlem.

Autorský tým Noci chystá také poslední silvestrovské vysílání pro program ČT2: Finále Grande. Samozřejmě živě zahrají kapely Divokej Bill, Wohnout, Blue Effect, -123 minut, Vypsaná fixa a další.

Za společně strávených 11 let děkujeme především věrným nočním divákům a všem nočním účinkujícím. Děkujeme příznivcům za přízeň, která nás povzbuzovala – a nepříznivcům za nepřízeň, která nás zocelila.

S přáním všeho dobrého
Pavel Anděl a spol. Praha 9. 11. 2009, , ,


  1. Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function ereg_replace() in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-content/themes/swatch/includes/theme-comments.php:63 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-content/themes/swatch/includes/theme-comments.php(19): the_commenter_link() #1 /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-includes/class-walker-comment.php(174): custom_comment(Object(WP_Comment), Array, 1) #2 /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-includes/class-wp-walker.php(145): Walker_Comment->start_el('', Object(WP_Comment), 1, Array) #3 /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-includes/class-walker-comment.php(135): Walker->display_element(Object(WP_Comment), Array, '5', 0, Array, '') #4 /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-includes/class-wp-walker.php(370): Walker_Comment->display_element(Object(WP_Comment), Array, '5', 0, Array, '') #5 /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-includes/comment-template.php(2097): Walker->paged_walk(Array, '5', 0, 0, Array) #6 /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-conte in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-content/themes/swatch/includes/theme-comments.php on line 63