Finále českého filmu

Titulek budící myšlenku, že český film to již má za sebou, není rozhodně pravdivý. Už z toho důvodu, že v loňském roce vzniklo hned několik kvalitních snímků (mj. Protektor, Tři sezóny v pekle, Zoufalci). Má navozovat atmosféru filmového festivalu Finále a jeho 23. ročníku, který se odehraje v Plzni v termínu **18.-24. dubna 2010**. Dlouho jsem očekával seznam zúčastněných filmů a jejich program, přičemž jsem jej konečně objevil schovaný v novinářské sekci.

Loni jsem si zakoupil pouze jediný lístek, poslední, na promítání Hlídače č.47 v Měšťanské besedě. Škoda jen, že jsem dorazil o den později, kdy už se diváci těšili na velkofilm Bathory. Ve dveřích naštvaný jsem se střetl s paní Jakubiskovou a nepotěšen se vrátil na kolej. Nyní to chci napravit a užít si velký filmový zážitek, kromě karlovarské atmosféry. Výběr je veliký, uvidíme kolik se mi podaří zarezervovat vstupenek. **Online rezervace se spouští v neděli 4. dubna.** Vás v tomto okamžiku prosím o pomoc, pokud jste již nějaký snímek viděli, napište mi do komentářů názory a níže v anketě vyberte až 3 filmy, které stojí za to vidět. Sám sobě slibuji, že časem si udělám chvilku na všechny.

Herci z Kawasakiho růže

A pokud máte chuť, rád se s vámi uvidím nejen v sále a festivalovou náladou. Milujeme český film., , ,

  1. kryšpín 29.3.2010 v 12:13 # Odpovědět

    Protektor a Kawasakiho růže. Ostatního se vyvaruji.

  2. Ivy 30.3.2010 v 15:23 # Odpovědět

    Zemský ráj to na pohled;-) Potřebuju najít ještě aspoň jednoho člověka, kterému by se to líbilo tak, jako mně…

  3. fremy 4.4.2010 v 17:47 # Odpovědět

    Proběhla rezervace na 7 filmů (Protektor, Auto*mat, Zemský ráj to napohled, Zoufalci, Kawasakiho růže, Dvojka, Oko nad Prahou). Jiné shlédnu v pohodlí domova nebo si nechám bez starostí utéct. Přebírání stále nekončí a budu rád za každý váš názor nebo nabídku na společnost 😉

Napsat komentář

Connect with Facebook