Zachrání Homer Springfield?

Čtvrtek je v Česku dnem premiér, ale ten poslední 26.7. byl jedinečný. Do kin vtrhla nejoblíbenější americká rodinka. Springfieldští Simpsonovi.

Největší dobrodružství, spousta humoru a milovaný Homer, Bart, Marge, Lisa nebo Maggie. Už kvůli tomu se vyplatí zajít si do kina. Po pravdě řečeno neočekával jsem od tohoto filmu nic. Těšil jsem se, ale nepředsta­voval jsem si co by tam nemělo chybět. Celý Springfield zůstal ta­kový jako ho všichni známe ze seriálu. Úsměv mi nezmizel ani na minutku.

Vyhecovaný Bart se představí v rouchu Adamovu tak jak ho Matt Groening stvořil. Maggie ukáže rodince cestu na svobodu a Lisa bude bojovat s ekologickou katastrofou. Malé nastínění Vás snad nabudilo a nyní už objednáváte lístky na večerní představení.

**TIP:** Do pražského „Palace Cinemas v Letňanech“:http://www.palacecinemas.cz/Default.asp?city=1&cin=2&day=6&td=2007-07-28&id=0&uid=C256DE5E90C727D77C20C46A89F0A165 si na Flanderse, Vočka a dal­ší obyvatelé městečka můžete zajít už **dnes od 19:00**.

Až si film vydělá nějaký ty prašulky, tak sem napíšu obsah děje. Ze zveřejněné nahrávky z kina udělala media boom, který by nebyl nijak vyjimečný bez televizní reportáže., ,

Není tu žádná odpověď. Buď první!

Napsat komentář

Connect with Facebook