Baťůžkář do Varů

Letos bych vás chtěl seznámit s mým plánem výletu do festivalového města filmu. Na kolonádě se budu pohybovat v neděli 4.7. a možná i v úterý 6.7., přičemž oba dny dojedu do centra dění z Chomutova. Buďto dopoledním vlakem nebo jako na rodinný nedělní výlet autem. Každopádně díky výhře na Facebooku dorazí ode mě 2 osoby na nový film Kuky se vrací do Espace Dorleans (možná i já) od jedné. Následně si nenechávám ujít posezení s Českou televizí při Čaji o třetí, tentokrát stylově s Janem Svěrákem.

Přichází na řadu nabídka. Chcete-li společně vytvořit článek z Varů případně pouze o Janu Svěrákovi, napište do komentářů otázku na tohoto režiséra a já se ho osobně zeptám. Nebráním nikomu navštívit Meeting point ČT v hotelu Thermal, ale někteří možnost nemají a rádi by předali otázku. Nejlepší (všechny?) vyberu a poté sepíši článek. Poslouchat debaty můžete od 4.7. také na Filmžurnálu 102,6 MHz.

Kromě plánovaných bodů to pak bude už pouze toulání po kolonádě a reagování na aktuální události. Hovořilo se o malém twitter srazu v rámci kviffu, proto taky zveřejňuji tento článek. V hlavě mi ještě pobíhá myšlenka vrátit se do Varů na úterní Běh pro paraple a český film 3 sezóny v pekle, na který se mi dnes nepodařilo předregistrovat vstupenky. Říkáte si mezinárodní festival a on navštěvuje jen naše snímky, taky mi to vrtalo hlavou, ale bude to první promítání při místním festivalu. Rok od roku se zlepšuji, věřte Open-mouthed smileK úternímu dni se podařilo narazit na Helenu Třeštíkovou, která jako jediná s nabízených debat mi letos ještě nebyla poblíž. Uvidíme.

Změna programu vyhrazena, protože takový je život a hlavně ten festivalový., , , , , ,

  1. fremy 1.7.2010 v 21:51 # Odpovědět

    Ve Varech tedy jen v neděli. Pondělí, úterý se mrknu do Norimberku a ve středu (zatím asi) do Plzně na zkoušku.

Napsat komentář

Connect with Facebook