Sváteční zákulisí blogera

Dnešní námět článku trošku starší, zrovna neaktuální. Ha ha. Ono to zas příjde. No nic. Usednu ke klávesnici a vymyslím téma, o které budu zrovna psát. Jak jednoduché to je. Obvykle ani nezačnu nadpisem, protože to není lehká kategorie správného blogera. Měl by podtrhovat hlavní myšlenku článku a vyplývat z hutných odstavců. Vnuknutí přichází. Po první krkolomné větě, která už dávno skončila v koši skrytá za backspacem, se lynou dlouhá souvětí vyzařující smysl myšlenky. Připadám si jako bůh, psaní mi jde od ruky a netrvá to ani věčnost. Rychle si přečíst svá vlastní slova, odkorekturují to přeci čtenáři, obzvláště pozorní přátelé. Díky jim za to. No prostě pochopte, dávat pozor na hrubky vašeho pera klávesnice, ne a nejde. Vznáším se v pocitu dobře odvedené práce a těším se na první komentáře. Představuji si jaké asi budou.

A už klepají na dveře. Vypadají nějak jinak!? Sen o neobyčejném článku se nerozpadá, ale zdá se, že jsem jediný kdo jej pochopil. Tak to vezmu celé znova a od začátku. Jenže to nejde tak snado jako předtím. Vyhlédnu si zajímavý námět, těším se až se něco nového přiučím. Teprve až si začnu uvědomovat, kolik času budu muset věnovat přípravě, aby výsledek stál za to, začnu propadat panice. Nechci to vzdávat. Zametu nápad pod koberec, aby jsem jej mohl po týdnech vyhrabat jako nový. Zatnu zuby a jdu na to. Odstavce přibývají, informace se kupí. Napadá mě, že tohle není dobrý, to čtené nebude. A překvapení je tady, čtenáři šílí. Komentáře praskají ve švech. V obou případech jsem mohl být spokojený. A tak to vypadá v zákulisí Blábolníku Chomutováka. Píšu běžně, to co mě baví a zajímá. Tím čím žiju a chci žít. Jsem rád, že se stále najdou noví čtenáři. Díky vám. Fotky raději zveřejňovat nebudu, přeci jen místa tvoření se liší. Raději zajděte posoudit mě samotného na příští #srazplzen.

Autor se plně ztotožnuje s výše uvedenými slovy, avšak berte navědomí, že nemusí být myšlena zcela vážně. Realitu si představte dle vlastních schopností sami., ,

 1. SkyLuke 31.10.2010 v 01:11 # Odpovědět

  Jseš fakt dobrej 😀 napsal jsi to skvěle 😉

 2. fremy 31.10.2010 v 13:35 # Odpovědět

  Díky, tak to prostě vypadá ve skutečnosti. Zamrzelo mě prvotní hodnocení (palcování), ale zase se vrátím se svěžím nádechem.

 3. SMO 20.3.2011 v 21:52 # Odpovědět

  Podle mě není zas tak jednoduché něco inteligentního napsat. Se zapálením bloger napíše jeden kloudný odstavec, pak vystřízliví a zjistí, že je to vše co chtěl vlastně napsat. V horším případě článek vůbec nezveřejní.

 4. Jan 21.3.2011 v 14:10 # Odpovědět

  k teme pisania blogu si dovolim si citovat the Bro code : Article # 72: A bro never spellchecks 🙂 ale inak suhlas

Napsat komentář

Connect with Facebook