Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-includes/post-template.php on line 284

Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-content/themes/swatch/functions/admin-hooks.php on line 160

Otázky na ostro pro Česko Slovenský duel

Nic kloudného o zkouškovém nevymyslím. Námětů na článek se tu pár povaluje, ale nechce se mi o tom přemýšlet. Vlastně se mi nechce myslet vůbec na nic. Výplody na Facebooku a Twitteru nebolí, ovšem někdy z nich může vzniknout poněkud odvážný nápad. A tak jsem se utvítnul o službě Formspring. Napadlo mě, že uvedené otázky využiji pro svou osobní video vizitku do nového profilu. Ovšem to by nebyl @branorac, aby nenakopl myšlenku ku Česko Slovenskému duelu. Pokud každý z nás nasbírá dostatečně zajímavých otázek, natočí video, kterých je na internetu mnoho. Někteří se díky podobným výstřelkům stali obětí výsměchu, někdo dotáhl i na titulku Reflexu. Až o mě budete v novinách číst, nezapomeňte, že možnost položit otázku jste měli i vy.

Nebyl to záměr, jen jsem se v pomatení smyslů 😀 přimotal k situaci. kdo by nebyl pro každou srandu. Stejně si to celé sestříhám podle sebe. Ukažme Slovákům, jak dokážeme držet pospolu a v rámci slušnosti položit zvídavé netradiční otázky. Čím více čtenářů se připojí, budu radši. A co nejdřív se pokusím napsat kvalitní článek v plném rozsahu. Lepší možná bude pokud si mě najdete osobně, to se rozkecám o čemkoli a hned. Blábolník Chomutováka naživo.

Branoracův formulář
Můj dotazník, , , , ,

  1. xergic 13.1.2011 v 00:16 # Odpovědět

    Uvidíme: http://www.formspring.me/xergic 🙂

  2. LooneyCZ 13.1.2011 v 15:17 # Odpovědět

    Hmm, taky dobrý způsob jak provětrávat mozkové buňky. Hned jsem poslala svou dnešní obligátní příborovou otázku. Jakmile mě během záživného psaní diplomky napadne „zvědavý dotaz“, pošlu ho. A budu sledovat, co z toho všeho vznikne.

  3. Jan 14.1.2011 v 16:55 # Odpovědět

    teraz som si cital tie otazky & odpovede.. super. Vidim ze ani tebe ani tvojim citatelom nechyba humor.. fajn, fajn 🙂

Napsat komentář

Connect with Facebook

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.