Na palubě Kapitána Morgana

Jsme se ocitli vlastně tak náhodou. Protože s přáteli jsem strašně rád, chodíme téměř každý týden na pivko. Já se vůbec nedivím, že Češi jsou druhý národ na světě ve spotřebě alkoholu. Ještě, že já se umím pohlídat, i když pro kolemjoucí to tak vypadat nemusí. A tak poslední pátek naše cesta vedla místo oblíbené Iron Cow Rock Bar do v mezích povedené kopie plzeňského PUBu. Okusit se přeci musí všechno. Díky tomu už vím, že do dříve meky víkendových sezení Floridy se už dlouho nevydám. Jak se každý courá, popíjím já už s prvním odvážlivcem Petrem výběrová piva z cesty znalců. Zbytek se musí zažít, i když nevím jestli nemáte vlastních akciček dost. Tak snad už dál vyprávět nebudu.

Snad jen tu o Kapitánovi. V půlce večera připlula mezi hosty loď. Vylodil se kapitán Morgan se třemi krásnými pirátkami. Přitáhli truhlu a začli boje o správný klíček, který poklad otevře. Pirátky ošatily půlku naší posádky a na dobrý lup si Kapitán připil s celým osazenstvem. Hospodou zněly tóny české i slovenské národní hymny, motal se jazyk pod jazykolamy a co se dělo v podpalubí radši nevědět. Na to, že jsme mohli skončit ve spárech metalu, jsem si tento večer užil. Poznamenám si ještě, že ráno mě vzbudil až čtvrtý budík ze 6. No, co vy víte, jedna z pirátek mě mohla ve spaní přepadnout.


18.2.2011 – PUB Chomutov, , , , ,

 1. Mára 24.2.2011 v 16:36 # Odpovědět

  To byla parádní jízda!!! To se nám asi už nikdy nepoštěstí, aby za náma přijel sám Morgan osobně s bandou nádhernejch hostesek! Hold se večer povedl. Chomutov vyhrál nad Hradcem Králové, my jsme dobře popili a zábava ani v nejmenšim nevázla. Jediná věc mě mrzí, že tenhle víkend to s váma bohužel nezopakuju. Na tom hokeji jsem vymrznul až moc, tak od soboty zdravotní stav šel z kopce. V pondělí jsem nutně musel jít do školy, což jsem neměl vůbec dělat. Od úterka ležim v posteli s teplotama a popíjim čajíky. Snad to vyležim rychle a příští víkend se zas uvidíme v plný sestavě;-)

  • Jakub Vaněk 24.2.2011 v 20:00 # Odpovědět

   Tak to mě mrzí. Zahřej se čajíkem a v plný síle nastoupíme brzy na palubu.

 2. Kapitán Morgan 20.3.2011 v 14:55 # Odpovědět

  To jsem musel být strašně na mol… 🙂 Morgan

Trackbacks/Pingbacks

 1. Začal jsem pít Jägermeister | Blábolník Chomutováka - 12.10.2011

  […] vám, že se asi vrátím ke kapitánu Morganovi a jeho jablečné pirátce. Tahle kombinace mi totiž zachutnala ještě dříve. Myslím, že to […]

Napsat komentář

Connect with Facebook