Haló, u telefonu…

telefonPřišel jsem domů po dlouhém noční flámu a v záznamníku se mi nastřádalo pár nepřijatých hovorů. Postupně vám je představím. Kdo dneska volal?

Ahoj, vyzváním ti už po třetí a nebereš to. Snad jsem ti nepřišla protivná? Chtěla jsem tě jen trochu nakopnout, ať příště nepostrádáš odvahu. Vlastně jsi mi přišel sympatický. Jen nemám ráda internetové seznamky. Proč jsi neřekl ani slovo na té lavičce? Nejsem netykavka. Třeba si z toho vezmeš ponaučení a už stejnou chybu neuděláš. Podívej, zavolej mi nazpátek a domluvíme si ještě jedno setkání. Musím už běžet, nestihnu bus do školy. Měj se.

Píííp.

Čau, co děláš? Neseď doma a přijď za námi do Krávy. Dáme jedno pivko a pokecáme. Koupil jsem petky, tak můžeme pak zahrát karty u nás. Sejdem se v osm.

Foto: Deviantart.com,

 1. Arcao 13.6.2011 v 18:39 # Odpovědět

  Chlape, držím ti s ní palce. Ať ti to vyjde!

 2. Dash 13.6.2011 v 19:57 # Odpovědět

  Nostalgická to tématika… Ty máš vážně doma analogový záznamník, který používá pro oddělení pípnutí? V dnešní době digitálních záznamníků a hlasových schránek to je docela nevídaná věc.

  • Jakub Vaněk 13.6.2011 v 20:03 # Odpovědět

   Záznamník nepoužívám. Snad to nebude zklamání 😀 ovšem příběhy jsou inspirovány skutečností a zčásti čistá improvizace. Příště přidám další nahrávky.

 3. Lostindream 13.6.2011 v 21:13 # Odpovědět

  Tak já nějak nevím. Je to jen inspirace (do jaké míry) nebo z hlasový schránky na mobilu?

Napsat komentář

Connect with Facebook