Badgees. Pláckneme si na to

badgeeslogoReklamní stylové placky. Prodej originálních vzorů a zakázková výroba dle vlastního přání. Jsme Bad Gees, dva parťáci, které můžete vidět v našem logu. Vyrábíme pro Vás placky o průměrech 1" (24mm) a 1,5" (37mm) a jsme v tom fakt dobří. Jsme továrna na placky. Již od roku 2008. Představuje info na eshopu.

Můžeme nazvat tento článek propagačním. Nikomu to neublíží, protože Badgees si to zaslouží. Slýchávám a sám mohu potvrdit na továrnu na placky pochvalné ódy. Velká ochota, rychlost jednání Jana Vančury je nevídaná. Někdo tuto noční dřinu odnést musí, ale zákazníci jsou spokojeni. Jestliže jste navštívili někdy nějaký geek sraz či větší akci podobného typu, určitě jste se setkali s plackami od Badgees. V referencích se vyjímá KISK Fest 2011, Foursquare Day Praha 2011 a Barcampy. Dodával památeční badge i pro plzeňský Den s Foursquare 2011.

665_bcvsetin3

Vybírat můžete z 18 kategorií již předpřipravené vzory. Dodávka probíhá většinou ve formě doporučené zásilky České pošty a dorazí až k vám domů během pár dní. Pak se můžete chlubit skvělým odznáčkem nebo potěšit přítele dárkem. Zakázková výroba probíhá domluvou, od které se následně odvíjí i cena.

Špatné slovo se o Badgees napsat nedá. A článek nebyl objednán. Tak nebrumlejte a objednávejte., , , ,

Trackbacks/Pingbacks

  1. Zlaté prasátko symbol Vánoc | Blábolník Chomutováka - 5.1.2012

    […] Námětů bylo více, zpětných reakcí poskrovnu. Velké díky patří Janu Vančurovi a továrně na placky Badgees. To pod jeho šikovnými rukami vznikly líbivé odznáčky, jenž potěšily některé z […]

Napsat komentář

Connect with Facebook