Ukaž svoji plochu

Po dvou letech se cosi změnilo. Mám vlastní notebook a tak i svou plochu 🙂 Screen té staré jsem bohužel nenašel, avšak onen článek můj archiv obohatil (stále se doplňuje). Abychom nebrzdil a nechal všechny nahlédnout do soukromí jednoho Chomutováka pokračuji v řetězovce, kterou mi poslali nezávisle na sobě Vašek a Jenda.

Ukaž svoji plochu

Ukaž svoji plochu

Pojďme si to trošku rozebrat, ať to má nějaký smysl. Začnu tapetou. Ta se skrývá pod otevřenými okny, tak jak to povětšinu bývá. Skoro ji nevidím, přesto výběr nenechávám náhodě a rád ji často měním. V tuto chvíli kraluje podzimní listí nikoli tvorba oblíbeného Vladstudia.

Zleva. Nad hromadou ikon, už to není ten čistý stůl, jako býval, má své místo Opera. Jediný kvalitní prohlížeč, který mi plně vyhovuje. Raději nechci vědět kolik hodin denně jí věnuji. Pro komunikaci využívám Mirandu a to konkrétně Yaho’s Pack light. Jak si dobře vzpomínám, první setkání s jinou aplikací než ICQ byla právě miranda upravená RH. Po pokusech stvořit vlastní pack, jsem se vždy vrátil k osvědčenému a často aktualizovanému YMP. A poslední. Jako uživatel Windows Vista používám instalovaný sidebar, jež jsem zaplnil užitečnýma utilitkama. Počasí, hodiny a ukazatel CPU & RAM + místa na disku jsou vždy po ruce.

Slepá ulička. Velmi stará řetězovka skoro nemá kam zamířit. Každý už ji viděl, psal o ní a já si teď nevzpomenu, komu bych ji měl poslat. Proto kdo má zájem vezme kolík a pokračuje., ,

 1. Shad 29.10.2008 v 19:32 # Odpovědět

  člověk který používá Mirandu a Operu to má v hlavě v pořádku! 🙂

 2. Scotty 29.10.2008 v 22:52 # Odpovědět

  Proč máš v Mirandě vlastní kontakt?

 3. fremy 30.10.2008 v 10:04 # Odpovědět

  [2] všímavý čtenář 🙂 není to smutný pohled na offline kontakty? tenhle „přítel“ mě nikdy neopustí

 4. Šárka 22.11.2008 v 23:30 # Odpovědět

  Á, tak Vladstudio mám taky ráda. 🙂

Napsat komentář

Connect with Facebook