Děkovací řeč na Slavíka

Dámy a pánové vžil jsem se do představy, kdy jsem porazil Káju Gotta v kategorii zpěvák ankety Český slavík. Možná to někomu může přijít nerealistické, ale v hudební výchově 🙂 na základní škole jsem patřil mezi lepší.

Děkuji! Jsem poctěn, že můžu přerušit tu dlouho nekončící řadu monotónních děkovaček mistra. Karle, ty sám víš, že už toho bylo dost. Letošní rok byl pro mě velmi náročný po pracovní stránce a podle tohoto krásného umístění můžu říci, že to stálo za to. Vím, že je toho ještě hodně přede mnou. Navázat na Gottovu nesmrtelnost bude těžké, ale já se pokusím. Chtěl bych poděkovat mamce a taťkovi, bez kterých bych tu dnes nebyl, přátelům a také fanouškům, kteří mi poskytují podporu v tom, co mě baví. Díky a za rok nashledanou.

V tom magickém roce galavečer moderuje opět Leoš Mareš, toho času čtyřnásobný otec a věrný manžel. Pořad Eso předal svému synovi, teenager teenagerům 😀 Jiná umístění prozrazovat nebudu, počkejte si na to., , ,

 1. Šárka 14.12.2008 v 22:42 # Odpovědět

  Ještě, že jsem letos tomu divadlu utekla výletem do Vídně. Zatím ani neznám výsledky, ale mám pocit, že se nic radikálního nezměnilo. 🙁

 2. Deskartes 17.12.2008 v 19:35 # Odpovědět

  Já ti samozřejmě gratuluju, zasloužil sis to tvrdou prací. Opravdu se však těšim na to, až tě uslyšim zpívat.

 3. GaGa 19.12.2008 v 09:30 # Odpovědět

  No tak já věděla ,že to jednou nastane.Je přece ned míru jasné ,že štěfenu máš přebrat ty:-) Tak to už se těším až tě mistře uslyším na živo:-)

 4. GaGa 19.12.2008 v 09:31 # Odpovědět

  ehm…místo slova štěfenu si představte štafetu…:-D

Napsat komentář

Connect with Facebook