Pátek 23.

I když jste se o anketu vpravo moc neotřeli, nějaký závěr z výsledků můžu vyvodit. Rádi se vracíte, což mě těší. A přesto, že mám stále o čem psát – opravdu mi tu leží mnoho nápadů, které jsem dlouho odkládal a Vám sliboval – vyhlašuji zpětnou vazbu od vás. Napište mi, co by tu nemělo v teplých letních dnech chybět. Čím by jste se rádi ochladili. V provozu jsou všechny kontakty v příslušné sekci nebo komentáře. A z těch nejlepších vyberu 3-4 a nechám hlasovat. Toto jsem tu již jednou praktikoval, ocenili jste to, tak proč to nezopakovat. Jsem tu přeci hlavně po vás.

Teď chvilku o tom, co se tu bude dít během blízké budoucnosti. Připravuje se ještě jeden (poslední) článek o matuře, poslední shrnutí, to co se  jinam nevešlo a navíc pomaturitní oslava 😉 za druhé konečně to interview s Hankou Svobodovou, leží mi na stole už pěknou řádku dní. A nakonec určitě další díly miniseriálu o seriálech. Říkali jsme si, jestli bych to neměl přejmenovat na maxiseriál, nebo máte lepší tip na název? O čem bude dvojka, zatím netuším, ale máte se na co těšit.

Připoslouchání Expresradia si vůbec nelámu hlavu s pravopisem, a proto omluvte přehlédnuté chyby. Vlastně dá se říci, nikdy články po sobě příliš nekontroluju. Je to dobře/špatně? A tak mě napadá, proč vás nenechat nahlédnout do zákulisí Blábolníka Chomutováka, chcete? V poslední době jsem se polepšil se psaním komentářů na jiných blozích, snad to kolegové ocení. A ještě jedna věc, skončil seriál Co se dnes píše?, resp. poslední díl se objeví co nevidět, nahradil ho totiž widget v prostředním sloupci Z mé RSS čtečky. Aspoň víte co čtu a kde. Pozoruji, že se odhaluji více než je zdrávo. A také se vyjádřete kolik znaků vám v jednom článku vyhovuje. Já radši kratší články, ale když mě zaujme i delší nezlobím se. Tím končí žvásty fremyho, jednoho týpka z Chomutova. Už se vykecal a může jít chlastat. Má totiž po matuře 😀

Btw, zvu vás na festival Otevřeno 5.-7.6. v Chomutově.  1. Furinka 26.5.2008 v 20:24 # Odpovědět

    Tak já jsem zde již podruhé, komentoval si mi, asi trochu mimo (nebo jsem nechápavá) článek na blogu. Jinak gratuluji k maturitě.

  2. fremy 26.5.2008 v 21:12 # Odpovědět

    [1] no nic příště se polepším, budu rád, jkdyž se budeš vracet. já si též tvůj blog oblíbil

Napsat komentář

Connect with Facebook