2. den běžkařského kurzu

A je zas ráno – dnes máme sraz už v 8:15, a proto musím vstávat o něco dříve. Po včerejším hrůzném dni se mi moc ani nechce, ale zkusit to můžu 😀 .

No dorazil jsem před školu — 1. krůček k úspěchu. No autobus si dnes trochu pospšil. Vyjíždíme na Horu sv. Šebestiána. No uvidíme jaké to tam bude. No po příjezdu jsem byl mile překvapen, lepší přístup nové instruktorky a i krásné počasí bez větru. Na autobusové zastávce na „šebestiánu“ jsme si navoskovali lyže a popošli kousek blíž k hranicím na velkou louku. Tam jsme se vydali za 2. skupinou stopou vedoucí k lesu. Cesta byla velice zajímaví, a dnes mi nevadila ani jízda z kopce. Naopak se mi zdálo, že to jezdí jako po másle 😀 . No cesta rychle ubíhala a už jsme byli benzínové pumpy OMV za „šebestiánem“. Po cestě nám vyhládlo, i když jsme mývali časté přestávky, a slupli jsme si polévku či vypili čajíček. No do městečka je to už jen kousek kolem silnice, a protože chceme být brzy doma, tak vyrážíme hned směr „šebestián“. Nakládáme lyže do busu a nastupujeme, když v tom se dozvídáme, že skupina číslo 1 se ztratila (odbočila totiž od naší trasy — vědomě). Trvalo asi tak 30 minut než dorazili za námi a to už byl čas vyrazit. Chomutov před námi a nás, třetí skupinu a jedince z 2. skupiny, zítra čeká promítání videa a přednášky o běkažství ve škole, takže nebude toho moc ke psaní.

Závěr: Dnes to bylo SUPER!!!, ,

  1. Finox - člen 2.skupiny 20.4.2008 v 18:38 # Odpovědět

    Bodet by to nejelo jako po masle kdyz my jsme vam to museli hezky proslapat takze my sme se dreli a vy jste se ulejvali 😉

Trackbacks/Pingbacks

  1. 5. (poslední) den běžkařského kurzu - Blábolník Chomutováka - 6.9.2008

    […] Úterý […]

Napsat komentář

Connect with Facebook