Hvězda mého srdce

Jak jste si možná všimli Česká televize vyhlašuje anketu o nejoblíbenějšího herce a herečku české filmové historie. 110 let českého filmu …to už vydá na pořádnou show. 19. 6. 1898 architekt Jan Kříženecký poprvé promítal na Výstavě architektury a inženýrství v pavilónu nazvaném Český kinematograf první snímky, které natočil. Anketu otevřel slavnostní večer vysílaný 19.4. 2008 a od té doby každou neděli běželi na ČT 1 sestřihy nejlepších rolí našich hvězd. Vybírat můžete ze široké škály – od 30. let až po současnost. Pro mě byl výběr těžký, oblíbených herců a hereček mám mnoho, ale který/á je ta hvězda mého srdce?

Hvězda mého srdce

Jak ze screenu vidíte vybral jsem Josefa Kemra a Ivu Janžurovou. Oba zazářili v mnoha filmech, přesto mě v paměti uvízli Na samotě u lesa a Výlet. Pokud jste si svou hvězdu ještě nevybrali, pak si pospěšte. Tuto neděli budeme znát Top 10, ze které 21.6. vzejde naše HVĚZDA. Hlasování zatím probíhá pomocí internetu a kuponů v tisku (ČT+ a TV magazín), poté (od neděle) nastane čas pouze pro sms. Tak kdo si získal vaše srdce?, , ,

  1. Scotty 12.6.2008 v 22:06 # Odpovědět

    Píšeš, že jsi zvolil Simonu Stašovou, ale na obrázku je Iva Janžurová… Tak jak to tedy je? 😀

  2. fremy 12.6.2008 v 23:17 # Odpovědět

    [1] pravda, to bych taky rád věděl 😀 ale janžurka bude ta správná (hlasování už změnit nemůžu). Simona Stašová si to také zaslouží, přesto mi v první chvíli naskočila Iva. A jak píši „pro mě byl výběr těžký“.

Napsat komentář

Connect with Facebook