Od lopaty do kanceláře

Svou čtrnáctidenní praxi jsem úspěšně absolvoval. Pravidelný příchod, slušné chování a pracovitost byla samozřejmostí. Náplň praxe zahrnovala zákresy vedení nn (nízkého napětí) do katastrálních map a seznámení se se situací (projektem). Se zájmem jsem naslouchal radám a tipům pro zjednodušení práce od zodpovědného zaměstnavatele pana Bittnera. Chuť něčemu novému se přiučit přinesla ovoce. Myslím si, že jsem mohl být nápomocen a ušetřil práci jiným.


Pokud bych měl už nyní uvažovat o zaměstnání, jistě bych bral za úvahu i nabídku na místo projektanta. Náplň práce mi přišla velice zajímavá a praxe mě bavila. Mladý kolektiv a příjemné prostředí jen umocňovalo nezapomenutelný zážitek. Čtrnáct dní uteklo velmi rychle a nyní osvěžen se mi ani nechce zpět do školy. Ale proti tomu se asi neubráním, prázdniny jsou stejně za dveřmi.

To byl úryvek z letošního pojednání o praxi. Pokud by někdo netušil, tak jse­m „makal“ v EnergoPro, projekční kanceláři v Chomutově. Za rok mě čeká maturita, tak mi držte palce., , ,

Není tu žádná odpověď. Buď první!

Napsat komentář

Connect with Facebook