Sfoukni svíčku a něco si přej

Více jak 3 roky… to je doba… a stále držím, baví mě to. Mluvím o blogování. Někdy mám pocit, že píši nesmysly. Pročpak to někdo čte? Nad touto otázkou se nepozastavuji jen já, ale z vašich reakcí a komentářů vím, že sem chodíte rádi a BCH jste si oblíbili. Dostal jsem mnoho pochval i nápadů na zlepšení.

Mezi největšími zápory volíte šablonu (free theme) Dilectio od studia Design Disease. Velmi podařená práce, avšak je pravda, že i já mám nyní jiný názor na volbu vzhledu pro blog. Ačkoli negrafik přesto s velkým citem pro sladění se léta snažím o své výtvory. Bez výsledku. Pár mých prací i se staršími šablonami používaných na BCH najdete za týden v článku Nostalgie. Možná jednou se mi povede něco, za čím budu delší dobu stát a prezentovat tak svůj web. Abych ještě vysvětlil výběr Dilectia, potřeboval jsem využít plochy sidebarů v co největší viditelné ploše a tehdy (i dnes) je oranžový barva jedna z mých nejoblíbenějších.

Píši pro radost. Skoro žádné SEO články.

Sumu napsaných článků vám nesdělím objektivně, některé jsem poztrácel a postupně nacházím, doplňuju a obohacuju tak svůj archiv. Komentářů však také není mnoho, pořádný bum odstartoval až příspěvek Mám kradené Windows? Letos je mým cílem zlepšit kvalitu textů a tím zvýšit návštěvnost a diskutabilnost pod články.

V posledním odstavci tohoto bezinformačního příspěvku zmíním snad jen setkání s blogery v roce minulém. Zapomněl jsem na to totiž v souhrnu 2008 slov. Sever s jihem čech se setkal při nástupu na VŠ. Oním Libníčákem (skoro Českobudějičákem) je Petr Miko. Pohodový kamarád a chytrý student, který (jak mě vyplynulo z mnoha jeho článků) nezkazí žádnou zábavu. A byl to právě on, kdo domluvil setkání s druhým blogerem Tomášem Káplem. V den zápočtové písemky jsem neměl čas na více než potřesení rukou. Je to škoda, ale hon za přáteli internetu nekončí. Snad i díky mému přičinění letos objeví další. Co jsem to zas plácnul. Slib, který nedokážu splnit?, ,

 1. Petr "kivan" Miko 19.1.2009 v 10:26 # Odpovědět

  Gratuluji k pěknému výročí! 🙂 Přeji Ti hodně štěstí s blogováním do budoucna a mimochodem – někdy zas musíme zajít na jedno :)) (pokud se tedy v Plzni udržím)

 2. fremy 19.1.2009 v 10:52 # Odpovědět

  [1] díky. udržíš stejně jako my 😉 a musíme, i proto jsem to ohlásil na facebooku, ale zatím jsem si nenašel ten čas.

 3. Scotty 19.1.2009 v 11:21 # Odpovědět

  Taktéž gratuluji a děkuji za zmínku. A jestli chceš nějaké setkání, tak taky zajeď do Prahy. Několik tvých známých jsem měl na ČVUTu i v kruhu, další Chomutovačku jsem poznal po jedné přednášce, ale hospodě se mnou se zatím vyhýbá. Ale už i tak má u mne vroubek. Takže lidí tu máš známých dost, je to jen o tobě… 😀

 4. Evča 19.1.2009 v 13:41 # Odpovědět

  Teď jste jako tři mušketýři, ale nechybí vám ještě někdo?

 5. Scotty 19.1.2009 v 23:18 # Odpovědět

  @Evča: Už nám chybíš jen ty… 😉

 6. fremy 20.1.2009 v 08:38 # Odpovědět

  [3] pravda, Praha je plná přátel. Musím to napravit 😉

  [5] taky mě to napadlo, Dartanan Evča.

Napsat komentář

Connect with Facebook