Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-content/themes/swatch/functions/admin-hooks.php on line 160
Archive | Leden, 2006

Nový “bond” se natáčí v Čechách

První klapka, dalšího příběhu britského agenta 007 nazvaný Casino Royal, padla dnes v pražských ateliérech. Točit se bude půl roku, světová premiéra se plánuje už na letošní listopad a česká na leden 2007. Další místo, kde nový Bond David Craig prožije svá dobrodružství, patří i Karlovy Vary.

Read More…

Eurotel končí s klasickými Go sadami

Již od středy 1. února bude v prodeji SIM karta za 245 korun s kreditem 50 Kč. K ní si můžete vybrat libovolný telefon z nabídky operátora. Pokud koupíte SIM kartu s telefonem najednou zaplatíte kartu pouze dvě stovky. Nebudeme tedy omezeni nízkou nabídkou mobilních telefonů z klasických sad, jak je známe dodnes. I ceny nejoblíbenějších telefonů klesají, pro příklad Sony Ericsson K300i za 3 295 korun a Nokia 3120 za 2695 korun.

Read More…

Aktuálně.cz má nový kabát

Nejrychlejší internetového zpravodajství ještě lepší Zpravodajský portál Aktuálně.cz je nyní přehlednější. Jako novinku tvůrci připravili Papírový svět a Přehled tisku. Nejen, že máme možnost podívat se do minulosti, ale také přečíst si souhrn toho nejzajímavějšího z dnešních novin.

Read More…

Přátelé se vrací

Rachel, Monica, Phoebe, Ross, Chandler a Joey jsou zpátky. Šestice praštěných známých se objeví ve čtyřech hodinových speciálech. Protagonisté za účast na projektu dostanou každý po pěti milionech dolarů. Natáčení, kterému již nic nestojí v cestě, zbrzdil souhlas Anistonové, která s účinkováním souhlasila jako poslední. Splnila tak sen mnoha milionu fanoušků.

Read More…

Google: “Data nedáme!”

Vláda George Bushe se snaží získat data z nejvyužívanějších internetových vyhledávačů. Konkrétně chce prostřednictvím soudu donutit společnost Google, aby jí vydala veškeré dotazy uživatelů internetu za období jednoho týdne a milion náhodně vybraných adres internetových stránek ze svých databází.

Read More…