Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-content/themes/swatch/functions/admin-hooks.php on line 160
Archive | Únor, 2006

Každý hledá své místo v životě

Už je to tak, každý se snaží něčím vyniknout, a tak to jistě bude i v novém seriálu, který dnes začíná na Nově. Sledoval jsem již Místo nahoře vysílané na České televizi. Jeho volné pokračování začíná **dnes ve 20:00 na Nově**. Setkáme se zde nejen se „starými“ známými, ale také se objeví nové postavy jako např. Luděk Munzar hraje otce Jana Kadlece či manželé Janatovi (Vladimír+Petra). Očekávám, že si příběh zachová svůj „český styl“ a ani modernější pojetí mu neubere na oblíbenosti, které si získal.

Česká televize také brzy začne s vysíláním volného pokračování úspěšného Náměstíčka pod názvem Náves. Příběhy, které ve městě nezažijete, můžete prožít se svými oblíbenými herci ve vesnickém prostředí.

**Přeji příjemnou podívanou u obou seriálů.**

Vracím se na CityChat

Po malé odmlce píši zas svůj další příspěvek a také se vracím na chat zvaný „CityChat“:http://cinema.shrek.cz/chat/ . Svůj návrat jsem hned pokřtil a změnil si svou image (pouze virtuální). Jsem hrozně zvědavý, jak to chodí ve VIP místnosti, kam jsem ještě nikdy nezavítal. A nejen věcné ceny za nasbírané kredity měli také svůj význam při návratu na oblíbený web.

Myslím si, že CityChat je v něčem přelomový a je ukázkou toho, že chatování nemusí být jen nudné psaní textu. **Přijďte se také podívat.**