Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-content/themes/swatch/functions/admin-hooks.php on line 160
Archive | Červenec, 2006

Přestávka

Jsou prázdniny a tak i já odjíždím na zaslouženou dovču. Bude to celkem více jak měsíc, kdy tu nebudete vídat aktuální články a já si budu užívat pohodičku u vody. Doufám, že i vy nezahálíte a vyrazíte na to své oblíbené místečko.

Read More…

Připomínám! Nezapoměňte!

20. červenec 2006 se blíží. Zbývá pouhých 10 dní, kdy nastane ten správný čas na změnu světa. Že nevíte o co jde? „Čtěte zde“:http://fremy.i-extra.net/1476-world-jump-day-2072006, ale pak se vraťte!

Tak teď jistě všichni víte, že **devětatřicet minut a 13 vteřin po poledni** (Středoevropského času) si máme jen trošku povyskočit (na tvrdém podkladě) a snížíme tím mj. globální oteplování planety. Nemusíte věřit, ale za pokud to stojí ne?

Read More…

Fifa worldcup 2006: Itálie

**Itálie** si vybojovala čtvrtý titul mistra světa ve své historii. Všemi pěti přesnými střelami porazila na penalty Francii 1:1 (penalty 5:3).

**Německo** udělalo celému národu radost výhrou nad Portugalskem. Získalo tím bronzové medaile na domácí půdě.

Letošní turnaj byl velmi emotivní a taktický. Jak píše Beckenbauer „Afrika ukázala moc fotbalu“:http://aktualne.centrum.cz/sport/fotbal-ms2006/rozhovory-a-komentare/franz-beckenbauer/clanek.phtml?id=170849. Za sebe mohu řící, že na takový turnaj dlouho nezapomenu, navzdory české smůle.

**Zidane, Zidane!**
Ať už se to nestane. Takový konec reprezentační kariéry sis určitě nepředstavoval. Ale asi toho sám dosti lituješ, tak už to nebudem omýlat. Pro nezasvěcené: Při finálovém zápase mezi Itálií a Francií v posledních minutkách prodloužení Zinedine Zidane po výměně pár slov poslal k zemu italského obránce Marka Materazziho úderem hlavou do prsou.

Křišťálový glóbus pro Sherrybaby

Včerejší noc patřila slavnostnímu zakončení 41. ročníku filmového festivalu Karlovy Vary. Hlavní cenu **Křišťálový glóbus** si přebrala režisérka vítězného snímku **Sherrybaby** (USA) **Laurie Collyer**. Česká Kráska v nesnázích Jana Hřebejka získala Zvláštní cenu poroty. Přehled všech cen si můžete prohlédnout „zde“:http://www.kviff.com/?m=3&id=568.

„Jednačtyřicátý ročník právě skončil a já Vás zvu 29. června roku 2007 na ročník dvaačtyřicátý. Naviděnou.“ Tyto slova zazněly z úst Jiřího Bartošky na samém závěru předávání cen.

#archivní článek byl nalezen na starém fremy’s blogu

Pláž, slunce a voda


5. 7. 2006 Kamencové jezero, Chomutov

#archivní článek byl nalezen na starém fremy’s blogu