Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-content/themes/swatch/functions/admin-hooks.php on line 160
Archive | Září, 2006

ICQ v českém kabátě

Atlas.cz se pro ICQ stává strategickým partnerem v Česku včetně prodeje reklamy. Na svém webu zveřejnil verzi Atlas ICQ s českým překladem. Nový skin, Atlas funkce (přístup k emailu, mobilní zábava, zprávy a upravený obsah serveru Filmpub) a SMS zdarma.

Aleš Miklík „napsal“:http://www.lupa.cz/clanky/icq-se-prevleka-do-barev-atlasu/ na serveru Lupa.cz článek o spolupráci ICQ s Atlasem. Tento instantní messenger patří v česku mezi nejoblíbenější. Ve věkové kategorii 18 – 24 let je podíl uživatelů 38 procent. Sám jsem od tohoto programu opustil. Využil jsem nabídky Radka Huláka a přešel na jeho „WELL.DONE Miranda Pack“:http://www.miranda.cz/forum/viewtopic.php?t=3540. Ale přesto mě Atlas ICQ příjemně překvapilo. Hodnotit můžu pouze kladnými body.

„Atlas ICQ“:http://icq.atlas.cz/ = [áj sík jů] hezky česky

100 za námi

Právě čtete 100. článek. Není to sice velké číslo, ale pokud mi zůstanete věrní určitě se dočkáme i desetinásobku. Děkuji.

Hliník se odstěhoval do Humpolce

Mnoho z Vás by jistě odpovědělo správně na dotaz: Kam se odstěhoval Hliník? Ano, byl to Humpolec a stalo se tak před 30 lety, kdy se v kinech objevila premiéra filmu Marečku, podejte mi pero. Hliník, asi nejoblíbenější postava z filmu – říkám záměrně postava, jelikož se ve filmu neobjevil ani jednou, může být na své jméno náležitě pyšný. V Humpolci je jediný zástupce tohoto příjmení a odedneška má i své muzeum, resp. HLINÍKárium.

Výroční turistickou známku vydanou při příležitosti výročí 30 let od premiéry filmu získáte výhradně v HLINÍKáriu od 22. září 2006!

Hezké chvilky bez záruky

Dnešní premiérou vstoupí na plátna českých kin pěkný zástup filmů, mj. Děkujeme, že kouříte, Klik – Život na dálkové ovládání a film legendární režisérky Věry Chytilové Hezké chvilky bez záruky na jehož uvedení jsem čekal. Premiere píše: Film je působivý, ale moc přelidněný a stejně jako sami hrdinové příliš nervní a překypující hlučnými hádkami.

Pořad České televize Kinobox je od září s Petrem Čtvrtníčkem v novém saku. Nové rubriky, nové studio i nový moderátor přináší do pořadu nový rozměr. Osobitý humor Petra Čtvrtníčka je velice oblíbený. Všimli jste si nových reklam na portál Atlas.cz?

Jack Sparrow a Keira Knightley

**To co na pirátech miluju nejvíc.**

*Kapitán Jack je zpět… a s ním i Will Turner, Elizabeth Swann a celá řada nových i dobře známých postav, které se vrací na plátna kin v druhém dílu velkolepé ságy Piráti z Karibiku. V hlavních rolích se znovu představí Johnny Depp, jemuž role Jacka Sparrowa vynesla nominaci na Oscara, Orlando Bloom a Keira Knightley, která má od loňského roku také na kontě oscarovou nominaci.*

Read More…