Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-content/themes/swatch/functions/admin-hooks.php on line 160
Archive | Říjen, 2006

F1 GP Brazílie: rivalové Schumacher a Alonso

Letošní sezóna Formule 1 je napínavá až poslední chvíle. Brazílii, poslední 18. závod, si trufám nazvat nejsledovanějším z celé sezóny. Jak fanoušci sedminásobného mistra „Schumiho“, tak i Fernan­da Alonsa se mají opravdu na co těšit. Jezdce od sebe dělí 10 bodů pro Alonsa (poháru konstruktérů vévodí Renault s 195 b.), to ve světe formule 1 znamená výhru pro mistra Schumachera a drtivou po­rážku, nejpravděpodobněji nedojetý závod, pro soupeře Fernanda.

Můj favorit Fernando to bude mít opravdu těžké, ale symbol F1 Michael by si při svém odchodu z kariéry zisk 8. titulu zasloužil, i když pouze za fair-play soutěž. Spekuluje se totiž o nekalé výhře. Srazí Schumacher Fernanda z trati? Myslím si, že se máme opravdu na co těšit. Tak zítra v 18:30 na TV Nova startuje GP Brazílie. **Enjoy.**

#archivní článek byl nalezen na starém fremy’s blogu

Ideál krásy prošel ohromnou změnou

Doby pravěké jsou už dávno za námi. A svět se od té doby také dosti změnil. Muži žijící na této planetě zhruba před 20 tisíci lety si svůj ideál krásy zhmotnili do podoby dnes nám všem velmi známé Věstonické Venuše. Kypré tvary této sošky nám dnes nepříjdou tak sexy a přitažlivé jako kdysi. A naopak **Miss World 2006 Taťána Kuchařová** by asi příliš neoslnila lovce mamutů. Tím jsem nenápadně zmínil o první Češce, která se stala nejkrásnější dívkou světa.

Read More…

Bobíkův konec

**Milujete roztomilé, chlupaté miláčky jako je Bobík?** Ozývá se z nové reklamy na portál Centrum.cz. Jak to z Bobíkem dopadne rozhodneme jenom my. Na webu „Nekrobobík“:http://nekrobobik.centrum.cz/ budou postupně zveřejňovány alternativní konce maskota druhého největšího portálu v česku. Bobík vs. Zombie, Bobík vs. Laika, Bobík vs. teleport a Bobík vs. vlak. Poslední zmiňovaný je můj velký favorit.

Video – „Bobík vs. vlak“:http://nekrobobik.centrum.cz/killendar_detail.phtml?id=30

Pokud někoho poněkud drastická kampaň zaujme, nesmí opomenout „Bobíkovu hru“:http://nekrobobik.centrum.cz/bobikovahra.phtml . Pravidla jsou jednoduchá. Základem hry je vystřílet Bobíka do co největší výšky.

#archivní článek byl nalezen na starém fremy’s blogu