Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-content/themes/swatch/functions/admin-hooks.php on line 160
Archive | Srpen, 2007

Jsme Česká televize

Nová modernější svěží podoba České televize obsadí naše obrazovky již první zářijový den. Mluvčí Martin Krafl spolu s ředitelem ČT objasnili důvod této změny – sjednocení všech programů si žádá jednotný styl pro snazší orientaci. Televize se rozhodla s diváky komunikovat pomocí nových sloganů. Pro ČT1 je to **„Vítejte na jedničce“**, dvojka se představí jako **„Jiný prostor“**, sousloví **„Informační náskok“** vám bude zdůrazňovat hlavní náplň programu a slogan čtvrtého programu zní **„Žijeme sportem“**. Společným znakem je vodorovná čára nad číslem daného programu a také věta použitá již v titulku článku **„Jsme Česká televize“**.

#zbytek článku se nedochoval

Transformers a Megan Fox wallpapers

Snad každý malý kluk, vyrůstající v 80. letech, si zamiloval robota schopného měnit se v automobil. Fenomén zasáhl každého. Inspiro­val se i Michael Bay, který spolu se Stevenem Spielbergem, natočili megahit le­tošního roku Transformers. Do kin 144 minutový film vtrhl 16. 8. 2007.

Příběh je jednoduchý. Byla jednou jedna planeta jménem Cybertron, a ta byla osídlena inteligentními stroji. Decepticoni na straně zla a Autoboti „ti hodní“. Válka mezi oběma stranami se strhne kvůli velké krychli dávající život všem technickým hračkám. Tím se do hry dostává teenager Sam Witwicky (Shia LaBeouf). Jeho dědeček se totiž zůčastnil expedice na polární kruh, kde ob­jevil zamrzlého Megatrona, vládce Decepticonů, spolu s životabudičem. Autoroboti Sama objevili díky předmětům po dědečkovi, které nabízel v aukci na eBay.com. Na rozuzlení příběhu si zajděte do kina.

#zbytek článku se nedochoval

Prohlédněte si můj účet na CSFD.

Chomutovak na ostravsku

Spojka, plyn…a jedém! Šmarovali sme si to po dejednyčce ku Brnu. Šup sko­kem ke Frydku už som tam. Tak tu budem traviť letošni re­lax. Chata vy­soka ako mrako­drap
ňújorku, slunyčko sviti. Bude fajny, no ni? Soběšovice som si pare špaci­roval. Fajna dědina, hodni ludě.

Vyletu bylo došč, nenudili som sa. Fajny kara maj v Kopřivnici. Ty leta co uz se vozime na svtyrech. Ako lufťaci som sa vydali za Valaši. Skanzen ve Frenštátu pod Radhoštěm je isty dobry vylet pro celou rodinu. Dřevenych kolib vo kterych meštali Valaši ešte za prvy svetovy valky tu maju vpysk. Cestu „domu“ sme se stavili v Hukvaldech. Janáčkovy Hukvaldy istě znate. Tu vam musim doporucit vyborny frgal. Zajedte si tu a primo u cesty se pečú. Osumdesat kaček za kolo ak od vozu to stoji za to, no ni? Zajeli sme si do hlavniho štatl v okoli. Ostravske rynek bylo plne turistu mistnich. Pozdravil som i Jiřího Sedláčka z ty ceske televizie. Kupe tam zahradu, či co.Zoo v Ostravě sme taku nevynechali. Celú tu faunu a floru co tu majú, neznaji ani v Praglu. Tlusté hrochu, dlúhokrké džirafy a chlupatý vopice. Třeba jeden čimpanz po mě hodil travou, co je to tam uči? Ale to nejlepsi som si nechal na konec. Kúpaliště s těma skluzavkama, co tomu dnes řikaj akvuapark, v Havířově bylo plny tech nejkrasnajšich bab v bikinach. To bul pohled. Az sa mi ptak zvedal 😉 A taky si zajdete k Elánu. No to ju ten patrový obchodak, vedle kterejho maj tu nejfajnovejsi zmrzku na globuse. Mini, malu, velku i jumbo s tycinku ti daj.

Prostě fajna dovca. Rad se vratim a ukazu vsem kdo je Chomutovak na ostravsku! Pozn.: Omlouvám se všem Ostravákům za odporný text výše. Snad oceníte snahu pobavit a navodit atmosféru. Díky! Až se proberu tou hromadou fotek co jsme pořídili, hodím to na flickr a ty nejlepší sem ke článku. A protože jsem si našel čas zajít do kina, čekejte minirecenze hitu Transformers a pátého dílu Harry Pottera.

A málem bych zapomněl. Celých 14dní jste zapalovali mozky a přemýšleli které číslo následuje. Pamatujete? Tak tady máte správnou odpověď (Znáte Ludolfovo číslo PÍ 3,1 41 59 26
53 58), protože nikdo neuhodl, nemůžu nikomu pogratulovat. Snad Vám svitlo a pro příště se polepšíte.

Odjíždím! + bonusy

Zítra frčím na 14denní dovolenou. Vypadnout pryč z Chomutova jsem už potřeboval. Celé prázdniny tvrdnu doma a příležitostní akce v okolí. Relaxovat budu v Soběšovicích u Havířova (chcete-li Frýdku-Místku). Přírodní toky nejsou čisté, a tak to jistí aquaparky. Dovolená u moře to není, ale po ní ani tolik netoužím. **Čechy krásné, Čechy naše.**

Neříkám, že se tu během odpočinkových dní nestavím. Bez světa inter­netu se neobejdu, a tak se budu snažit být co nejvíce na příjmu. Kontakt na mě máte, né? Ale, aby jste se nenudili, mám pro vás nějaké bonusy.

**1) Hádanka – číselná řada**

Které číslo následuje? (patří místo otazníku) —–> **31; 41; 59; 26; 53; ?**

Řešení napíšu po dovolené, nápověda u mě 😉

**2) Gameska na volné večery**

Znáte bloxorz – logickou hru, v níž jde především shodit hranol do díry? Pokud ne, vyzkoušejte. Já se peru s 22. kolem.

Plymouth Duster

Ranní probuzení a takový pohled. Americká kára přímo pod okny. Jedinou chybku to mělo, není moje.

Plymouth Duster

Později možná přidám i nějaký to info a další fota.