Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-content/themes/swatch/functions/admin-hooks.php on line 160
Archive | Říjen, 2007

Nejvíc odpovědí je na internetu

„Nejvíc odpovědí je na internetu,“ tvrdí reklama O2. Můžu oponovat, že když něco hledám, občas to nenajdu, a to i na internetu. Možná nehledám správně, či hledat neumím vůbec. A tak jsem se mrknul na to, co tu hledáte vy. Ano, co vás na blábolník přivedlo. Zajímavé věci se tu najdou, za všechny např. „brigady pro deti od 12 let v moste“, „celé ludolfovo číslo“, „co dělat když si s klukem nemám o čem psát na icq“, „cosmopolitan.cz“, „info o mobilních paušálních číslech t-mobile“, „jak na dělení majetku po rozvodu“, „mapa nízkého napětí“ a pak nahé holky apod. Vůbec netuším, co tyto lidi přimělo hledat všelijaká hesla na mém blogu. Pokud zde odpověď našli, klobouk dolů.

Nejvíce jsem ale chodíte hledat témata kolem automobilů a řízení. Je to oprávněné, protože seriál Autoškola 2007 aneb Mé začátky autojízdy je velmi oblíbený. V článku Jak vyměnit kolo a povinná výbava vozidla, který se stal nejčtenějším za poslední půlrok, asi nenajdete to kvůli čemu jste ho hledali. Titulek je totiž zavádějící. Jelikož zájem o článek neupa­dá, dám vám co chcete. Byl doplněn o žádané informace.

Stále čekáte?

Asi netrpělivě čekáte na svůj článek o degeneraci budoucí generace, který vyšel vítězně z hlasování čtenářů na blábolníku. Je skoro hotov, nevypadá sice podle původních představ, ale jistě bude stát za přečtení. Pořádně jsem se rozepsal, a tak nevím zda se sem bude vejít.

Dostal jsem totiž, už neoriginální, nápad změnit design blogu a konečně také přistoupit na renovaci funkcí. Myslím, že tu stále nenabízím zdaleka vše co čtenář blogu požaduje. Nová verze by měla být svěží, modernější, rychlejší a přístupnější. Zatím jsem se vždy vybral hotovou šablonu, některého z mnoha tvůrců themů pro wordpress, ale nyní bych, ač inspirován jinými weby, vytvořil svůj vlastní layout. Vás bych tímto chtěl požádat o reakci, zda chcete alespoň část článku o „degeneraci…“ zveřejnit už nyní? A doufám, že až zatím myšlenka změny se promění v realitu, budete spokojeni aspoň stejně jako já.