Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-content/themes/swatch/functions/admin-hooks.php on line 160
Archive | Červen, 2008

Tři bomba videa

Pomyslný štafetový kolík putuje internetem. Získali ho mj. Radek Hulán, Laco a mě ho předal woko. Díky mu za to, protože zde můžu zveřejnit svá nej videa. Což je vlastně účel celé řetězovky. Propaguje nový server Bomba.cz společnosti Internet Info. Nový neotřelý web spustí online videa pro každého. Pokud chcete být u toho, neotálejte.

Read More…

Apple iPhone 3G, Opera 9.5 a další aktualitky ze 24. týdne

K už tak početné skupince rubrik přibývá nová. Komentáře k týdenním událostem a novinkám najdete snad na každém blogu či webzinu, tak proč ne taky na BCH. Neslibuji nic, pravidelnost není mou předností. Přesto bych tu rád napsal pár řádků.

Read More…

Hvězda mého srdce

Jak jste si možná všimli Česká televize vyhlašuje anketu o nejoblíbenějšího herce a herečku české filmové historie. 110 let českého filmu …to už vydá na pořádnou show. 19. 6. 1898 architekt Jan Kříženecký poprvé promítal na Výstavě architektury a inženýrství v pavilónu nazvaném Český kinematograf první snímky, které natočil. Anketu otevřel slavnostní večer vysílaný 19.4. 2008 a od té doby každou neděli běželi na ČT 1 sestřihy nejlepších rolí našich hvězd. Vybírat můžete ze široké škály – od 30. let až po současnost. Pro mě byl výběr těžký, oblíbených herců a hereček mám mnoho, ale který/á je ta hvězda mého srdce?

Read More…

Kolik nakrmíš kanibalů?

How many cannibals could your body feed?
Díky mikroblogu DRBZ.cz příteli Natovi jsme narazil na aplikaci, která spočítá kolik dokážete uživit kanibalů? Při pohledu na svou postavu jsme nečekal obrovské číslo, ale překvapilo mě. 10 kanibalů si dnes pochutná na mém masíčku. Ale co zítra? A co vy, kolik hladových krků dokážete nasytit?

Zajímalo by mě též, za jak dlouho mě dokáží mravenci sežrat až na kost. Zkoušet to nebudu jen pro zajímavost.

Pozn. 1 stopa (feet) = 30,48cm

Potřebuji notebook, poradíš?

A tak mě dnes kámoš popostrčil v hledání si notebooku pro mé vysokoškolská léta. Studovat budu pravděpodobně na plzeňské FEL, to však výběr nezmění. Po dnešním dlouhém hledání jsem narazil na výroběk firmy HP řady Pavilion. Konkrétně se jedná o dv6810 KW122EA. Specifické údaje uvádím níže, ale již nyní bych rád upozornil na procesor AMD Turion™ 64 X2 s technologií TL-60. Doufám, že jsem si vybral správně. Upozorňuji však, že to není poslední volba. Tímto bych vás chtěl požádat o vyjádření se k mému favoritovi a případném doporučení konkurenta. Koupě by asi proběhla během letních prázdnin, tak aby v září byl již připraven na plný provoz.

Read More…