Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-content/themes/swatch/functions/admin-hooks.php on line 160
Archive | Červenec, 2008

Tapety na plochu (řetězovka)

Další řetězovka dorazila až ke mně. Díky za to Najje, avšak dobrý nápad vznikl u mibrta. Tapety na ploše měním velmi často a rád. Nejvíce jsem si oblíbil sbírku z webu Vladstudio.com, ale pro tuto zvláštní příležitost jsem zabrousil i jinam a tady je můj výběr.

X and Y 2

Blogger (digg it digg it digg it)

The Two and the Mouse

Read More…

Adept na nejrychlejší lokomotivu Škoda 109E

I když se článek o mém přesunu do Plzně teprve rýsuje, vy si nyní můžete vychutnat první text o městě slavného pivovaru. Také Vás vítám zpět, po 3-týdenní přestávce se vracím a chci být ještě lepší!

Dnes mě zaujala zpráva o první porevoluční lokomotivě vyvinuté a vyrobené v plzeňském společnosti ŠKODA TRANSPORTATION. Mnohatunový kolos vyjel na zkušební kolej závodu ke zkušebním jízdám. Lokomotiva Škoda 109E prošla prvními úspěšnými testy už v prosinci 2006, od té doby vůz absolvoval statickou zkoušku podle evropských předpisů TSI. Vývojový tým si dal opravdu záležet. Třísystémová lokomotiva bude táhnout vagóny pro přepravu osob na tratích koridorů v České republice, Německu, Rakousku, Polsku, Maďarsku a na Slovensku. V těchto zemích umožní plynule přejíždět území s rozdílnými napájecími systémy, a to se střídavým napětím 25 kV/50 Hz, nebo 15 kV/16,7 Hz, případně se stejnosměrným napětím 3 kV. Maximální výkon lokomotivy je 7,2 MW.

Read More…

Prosba: vaše music

Dneska jen krátce. Mám na Vás malou prosbu, do komentářů mi napište tipy na vaši oblíbenou music nebo tu kterou mi doporučujete. Budu rád, když se tu sejde pěkná hromada kvalitní hudby.

7000 a jeden den

…se raduji z tohoto života. Trápím se kvůli malichernostem. Učím se. Prostě ŽIJU!

Přesně před sedmitosíci a jedním dnem (4.května 1989) jsem v kadaňské nemocnici vykoukl na svět. To číslo je fascinující, připadadá mi jako bych ještě nic nestihl. Několik zásadních kroků už mám za sebou – první slovo, ukončené základní vzdělání i nakročeno na vysokou školu – jiné teprve na svůj čas čekají. Jak jsem se za tu dobu změnil musíte posoudit sami. Nejlépe když mě poznáte osobně. Pár přátel se však svěřilo a jejich pohled zde uveřejním.

Read More…

2. díl MoS: Důkazy nikdy nelžou

Někdo si libuje u mýdlových oper jiný mám rád krimi. Všichni si příjdou na své, dnes to budou ti druzí.

Read More…