Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-content/themes/swatch/functions/admin-hooks.php on line 160
Archive | Říjen, 2008

Ukaž svoji plochu

Po dvou letech se cosi změnilo. Mám vlastní notebook a tak i svou plochu 🙂 Screen té staré jsem bohužel nenašel, avšak onen článek můj archiv obohatil (stále se doplňuje). Abychom nebrzdil a nechal všechny nahlédnout do soukromí jednoho Chomutováka pokračuji v řetězovce, kterou mi poslali nezávisle na sobě Vašek a Jenda.

Read More…

Věděli jste: česká vlajka

Možná tak jako já jste netušili mnohá tajemství české vlajky. Dnes na den 90. výročí založení Československé republiky se to významě hodí. Za tu necelou stovku dobrých i zlých let jsme vystřídali 3 vlajky.

Read More…

Na téma chudoba

Když jsem včera náhodou narazil na web projektu Blog Action Day 2008 nemohl jsem se nezúčastnit. Onen den přichází zrovna dnes 15.října, kdy mnoho autorů blogů a všemožných webů napíše článek na jedno téma a tím je letos chudoba. Co se stane, když v jeden den si přečtete o jednom tématu? Čeká se, že se něco změní, ale já tomu nevěřím. Pesimista? Kdepak, ale tuším, že lidé potřebují více času. Ale proboha kolik?

Read More…

Vlak podraží i studentům. O kolik?

Nejen studenti budou muset od prosince hlouběji šáhnou do kapsy. ČD se rozhodli zdražit své jízdné, a tak nám nezbyde nic jiného než si připlatit nebo si najít jiný způsob dopravy do škol či práce. Důvod? Vyšší náklady a dlouhodobá stagnace jízdného. Toto nejsou žádné argumenty, podíváme-li se na dopravní obslužnost některých tratí. Pohodlí cestujících se sice od dob minulých dosti zlepšilo, avšak přeplněné vozy studenty jezdí dnes a denně. Mám prosbu, mohli byste přidat spoje na trase Plzeň – Most v pátek (a zpět – v neděli)?

Read More…

Volňásek na turné MIG 21 + CD

Nerozdávám, abychom si hned pro začátek udělali jasno. Vyhrál jsem ho totiž já a sobecky se o něj nehodlám dělit 😀 Jedna z mnoha soutěží, do kterých se nepravidelně zapojuji vyšla. Děkuju tím T-music a Velké.ekologické.turné skupiny MIG 21 si půjdu užít. Pokud jste o Best Ofku a volný pas měli také zájem, nebylo nic lehčího než zodpovědět otázku: Jak se jmenuje nejnovější singl kapely? O pár dní později se mé jméno „objevilo“:http://www.t-music.cz/cs/competition/6431.shtml mezi třemi výherci (dvě dámy a já).

Read More…