Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-content/themes/swatch/functions/admin-hooks.php on line 160
Archive | Prosinec, 2008

Kdo patří do Rady starších Internetu?

Na poslední silvestrovskou noc roku jsem si připravil článek, který se určitě hodí na do internetového světa blogů a zároveň poslouží k pobavení. Inspirován čtvrtým dílem 3. řady oblíbeného seriálu (nejen Patrika Zandla) IT Crowd. Kdo viděl pochopí pointu, ostatní se myslím zasmějí stejně dobře. Pojďme k věci, naznačím alespoň trošku děje.

Read More…

2008 slov

Zatímco někdo bilanční článek zkouší napsat poprvé, zde už je to malou tradicí. Letos potřetí, zjištěno z dochovaných replik článků starého fremy’s blogu. Zkoušel jsem to různě. Vypsat 5 milníků mého života nebo klasicky se zamyslet nad uplynulými dny. Letošní námět 2008 slov by byl však sebevražedný, titulek zůstavává ale obsah zkracuji. Vraťme se do ledna 2008.

Read More…

Zlaté prasátko

Zlaté prasátko

Zlaté prasátko

Veselé Vánoce a bohatého ježíška přeje fremy.

6. díl MoS: Šmoulích 50

Aby byla vidět snaha dohnat všechno, co jsem letos slíbil, připisuju další díl oblíbeného miniseriálu o seriálech. Lepím na něj štítek poslední klasický článek roku 2008. Čekají nás poté už jen rekapitulace a Pour Féliciter 2009.

Šmoulové slaví 50

Šmoulové slaví 50

Read More…

Kritická chyba Internet Exploreru opravena

Protože stále velká část návštěvníků tohoto blogu používá tento archaický prohlížeč, cítím povinnost informovat je o zásadním kroku, který by měli podniknout.

Nedávno byla objevena kritická zranitelnost IE a proto dnes Microsoft vydal záplatu pod označením KB960714. Na stránce najdete volně stažitelné aktualizace, vyberte si tu správnou pro vaše Windows a verzi Internet Exploreru. Poté můžete mít zdánlivě čisté svědomí, že máte čisto.

Proto doporučuji používat prohlížeč nové generace Opera 9.63.