Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-content/themes/swatch/functions/admin-hooks.php on line 160
Archive | Leden, 2009

Přátelé blogu pohromadě

Existuje mnoho gadgetů, kterými si můžete obohatit svůj web. Já bych vám dnes chtěl představit, díky němuž můžete mít své přátelé a čtenáře pohromadě. Znám tři podobné služby, Google Friend Connect, MyBlogLog a Facebook. V čem se liší? Podívám se také na jejich oblíbenost u bloggerů a sdělím vám, který z nich jsem zvolil já.

Nepamatuji se kde poprvé jsem se setkal s pluginem pro shromažďování komunity čtenářů blogu MyBlogLog. Jistě vím jen to, že mě uvedl do této problematiky.

Read More…

Nostalgie

Každý jednou začínal, já na své první krůčky na internetu vzpomínám rád. O službách a webech, které mě uvedly do velkého světa příště. Dnes vám představím své staré weby a blogy.

Jak to všechno začalo?

Zkusit napsat web pomocí html chtěl snad každý více nadaný uživatel internetu. Já využil služeb tehdy nejvíce oblíbeného a mě jediného známého portálu Webzdarma. Se službami spokojen, jelikož jsem neočekával mnoho. Osmák na základní škole, který navštěvuje kroužek tvorby html, nemá velké nároky. Přesto já byl trošku jiný, vždy o krok na před a nějaké ty vyšší cíle také byly.

Read More…

Autorské poplatky za paměťové karty nově nižší

Značnou část záznamových médií tvoří autorské poplatky. Jejich smyslem je kompenzace ztrát z výdělků autorů způsobených rozmnožováním autorsky chráněných děl. Každý tak zaplatí nějakou částku z koupě např. DVD, přestože si na něj vypálí video z dovolené. Poplatkům nefandím, přesto úplně rušit je nechci.

Read More…

Miranda: Chyba v zobrazení XStatus

Špatné zobrazení XStatusů ve své mirandě jsem nemohl rozlousknout několik týdnů. Na řešení jsem narazil až nyní na fóru „miranda.cz“:http://www.miranda.cz/forum/. Pročpak se s vámi nepodělit o postup. Máte-li někdo stejný problém, budete jistě rádi.

U kontaktů namísto jejich statusu se zobrazují nesmyslné datumy. Lépe je to vidět na obrázku.

Read More…

7. díl MoS: Nové řady

Počátkem nového roku se očekávají nové řady oblíbených seriálů. Některé pokračují v nekonečné řadě jiné se připravují na konec. Přehled novinek, které nás letos čekají nabízím právě v tomto článku.

Read More…