Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-content/themes/swatch/functions/admin-hooks.php on line 160
Archive | Únor, 2009

Na slovíčko #1 Hana Svobodová

Odhodlal jsem se pustit do něčeho nového. Náznak jsem projevil už poslední den loňského roku, kdy jsem oslovil 3 osobnosti internetu a položil jim 3 záludné otázky. Vypořádali se s tím velmi dobře, a tak jsem zašel dál. Zpovídal jsem krásnou dívku, loňskou 1. Českou vícemiss Hanku Svobodovou.

Pravdou je, že tento nápad se zrodil už před rokem, dokonce byl velmi brzy realizován a za to patří velké díky oné dívce. Pokládat klasické otázky a spisovat stejné odpovědi, které se objevují všude jinde, nepovažuju za dobrý krok, a tak jsem to pobral po svém. No posuďte sami.

Read More…

Oscarový příběh ze slumu

Ještě ani nepřišel na plátna kin a už ho zná celý svět. Jakou lepší propagaci si umíte představit? Jamal uspěl na všech frontách, milostný příběh indického páru oslovil miliony lidí.

Read More…

Chomutovský hokej

Chomutovský hokejový klub byl založen nedlouho po konci druhé světové války v roce 1945. Začátky nebyly nikterak jednoduché. Na nákup výstroje nebyly peníze, a tak se hrálo ve vypůjčených věcech od fotbalistů. Chomutovská veřejnost o vzniku nového sportu nejprve vůbec nevěděla. Nadšení a odhodlání hráčů i funkcionářů však bylo tak veliké, že počáteční nesnáze brzy překonali a vybudovali pevné základy chomutovského hokejového klubu. Mužstvo začalo velmi rychle nabírat na popularitě a věhlasu a v roce 1949 slavilo postup do oblastního přeboru, což tehdy představovalo jakýsi předstupeň nejvyšší soutěže. Ale to zdaleka nebyl konec…

Tak popisují historii klubu KLH Chomutov na svých stránkách. Po dlouhých 60 letech je tu opět možnost uspět. Fanoušci modrobílých dresů věří, že se severočeské město letos konečně probojuje do extraligy. Pokoušíme se rok co rok, hovořilo se i, že finálové zápasy prodáváme 🙁 Letošní cesta už začala. Ve čtvrtfinále jsme porazili Duklu Jihlava 4:0 na zápasy. klh-chomutov

Dalším postup nám zajistí výhra nad Kometou Brno. První zápasy se hrají venku už ve čtvrtek a pátek tohoto týdne. Na led chomutováků se 1. liga opět vrátí 2. a 3. března.

Předprodej vstupenek

Nezahálej a využij předprodej vstupenek na obě domácí utkání. Startuje ve středu 25. února mezi 14-17 hod. na pokladnách chomutovského ČEZ stadionu. V akci koupíte balíček se šálou za 150Kč.

S kádrem kterému vévodí kapitán Miroslav Hlinka máme dobře nakročeno. Přestože místní hokej nesleduji, těmto událostem se nedá utéci. Každý občan města má v krvi trochu ty fandovské pudy.

Přehled chystaných a odehraných zápasů najdete na webu KLH Chomutov. Povedené dresy chomutovského týmu do hry NHL 09 stahujte a posledním bonus pro vás je hymna. Zazpívejme si společně refrén: “Celým městem zní, Chomutov zvítězí”

Oscarová noc 2009

Byla má první v mém životě. Dříve než mě stačil srazit na kolena Milionář z chatrče, jsem se rozhodl, že letošní předávání výročních cen akademie Oscar 2009 prožiju živě s hollywoodskými hvězdami přímo před obrazovkou.

Přímý přenos byl zábavný a uvolněný. Tu správnou atmosféru už na počátku navodil moderátor večera Hugh Jackman. Svou písní si utahoval ze všech nominovaných v hlavní kategorii, v náruči přinesl Anne Hathaway na pódium, se kterou to posléze rozjížděl v tanečním čísle. Začátek famózní, dále už jen strohý přednes a vyhlašování cen v jednotlivých nominacích. na pódium se vystřídalo mnoho hvězd, některé svým oblíbencům sdělily dojemná vyznání. Nejvíce zazářila Meryl Streep, jenž drží rekord v 15 nominacích na zlatou sošku. Poté co početná výprava Milionáře z chatrče sbírala jednu cenu za druhou, muselo už Dannymu Boyle (režisér) být jasné, že také nepříjde zkrátka, a proto neskrýval na své radosti. Nakonec si dohromady odnesly 8 Oscarů, nejvíce ze všech.

Read More…

Vybíráme hosting: Alias k subdoméně

Pokud chceme rozjet vlastní projekt na síti budeme potřebovat webhosting. Nejlepším řešením při výběru jsou reference spokojených zákazníků. O mnohém napoví i přehled nabízených služeb, každý přeci jen má jiné požadavky. A protože se na internetu pohybuju už dlouho, mohl bych konečně bydlet tzv. na svém. Doménu jsem si koupil na podzim loňského roku, ale hostuji u kamaráda na subdoméně. Spokojený, ale přiživovat se nemůžu pořád. Být majitelem vlastního prostoru má i tu výhodu, že vás nikdo nevykope a můžete mít všechny své projekty pod jedním křídlem.

Read More…