Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-content/themes/swatch/functions/admin-hooks.php on line 160
Archive | Březen, 2009

Nejčtenější a nejoblíbenější článek

Výzva k hodnocení článků z druhé poloviny února nebyla nijak k užitku. Četnost oznámkovávání se vůbec nezměnila, a tak to nemělo žádný vliv na vyhodnocení titulů “Nejčtenější” a “Nejoblíbenější” článek roku 2008. Výsledky nejsou překvapivé, i přesto s tímto nápadem hodlám pokračovat dál.

Read More…

Superbowl vs. inaugurace prezidenta Obamy

Američané se dokážou nadchnout pro mnoho věcí, ne všechny ale upoutají národ tak jako Superbowl. Svátek všech fandů sportu a amerického fotbalu zvlášť letos připadl na 1. únor. Už po třiačtyřicáté se onen den nežilo ničím jiným než přenosem z Raymond James Stadium v Tampě na Floridě. Když je to tak velký den, napadlo mě porovnat jej s historicky první inaugurací černošského prezidenta Obamy. Tam se přeci musí najit společné body, a zájem by mohl být podobný. Myslel jsem si, než se ozvala Ly, která za oceánem již několik měsíců pobývá. Kromě bouřlivých pařeb a studijních chvilek, slaví všemožné svátky – superbowl nevyjímaje.

Read More…

Notebook pohodlně na klíně

Tento problém řeším denodenně. Pohodlí u školní židle, kterou mám na kolejním pokoji, rozhodně nemám, proto často uléhám s notebookem do postele. To se pak špatně odvětrává a pořádně rozřehřátá pc na klíně je pak hodně nepříjemné. Po mnoha podložkách pod notebooky užívané na stole je tu inovace.

Read More…

Wohnout vydává album zadáčo, Kryštof zas vyráží do aul VŠ

žije T-Mobile. Ve spolupráci s tímto operátorem Česko zažívá nevšední pokusy o znovuzrození hudebního průmyslu.

Po vzoru britské rockové kapely Radiohead se vydavatelství Soundmachine rozhodlo uveřejnit nové album Wohnoutů na internetu. Na webu t-music si můžete stáhnout celé album (14 songů) či jen vybrané písně. Kolik zaplatíte a jestli vůbec je jen na vás. Odměňujte kapelu pomocí premium sms už od 9Kč. Do vydání článku se vybralo 48 830Kč. Pokud přeci jen toužíte mít doma plastový originál (přední obal je ve vysoké kvalitě a formátu .pdf přiložen) vyčkejte si ještě měsíc. Teprve pak se Karton veverek objeví v kamenných obchodech.

Read More…

Podpoř Blábolník Chomutováka

Chtěl bych poprosit své čtenáře o podporu. Nominoval jsem se do soutěže Blog roku, můj blog se objevil v 8. hlasovacím kole spolu s

Musím říci, že si věřím. 😀 Odhaduji to na nejhůře 2. místo, za rivala považuji pouze aTea se svým webem Chucper. Jestli mě či mé žblepty máte rádi hlasujte pro tento blog. Kromě dobrého pocitu, že si něco mohl/a udělat pro svého oblíbence, můžeš také vyhrát USB teploměr včetně softwaru pro sledování změn teploty). Mě podpoříš a přivedeš sem tak nové čtenáře + pomůžeš vyhrát CZ doménu. Prosím, tak všechny o chvilku vašeho času.

Udělat proto musíš pouze:

  • registrace na portálu eMag.cz (jinak nelze hlasovat)
  • hlasovat pro Blábolník Chomutováka
  • a to pouze do neděle 8.3.2009

Děkuji!