Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-content/themes/swatch/functions/admin-hooks.php on line 160
Archive | Červen, 2009

9.A jen tak něco neporazí

Kdo by v 9.A na 8. základní škole v Chomutově hledal tým spoluhráčů, možná by se trochu zklamal. Jedná se totiž o kolektiv spíše intelektuálů a jedinců. Kdo si však v tuhle chvíli vybavuje šprta v kravatě a brýlích, je na omylu. Hlavně v posledních letech totiž tihle nezbedové dali svým učitelům pořádně do těla. Takto redaktorka Lenka Šulcová uvedla stranu věnovanou mé partě spolužáků ze základky. Doporučuji do posledního písmene přečíst. S pětiletým odstupem si myslím, že to není úplná pravda. Avšak k pobavení to zajisté stojí.

Read More…

Jsme na Facebooku. BCH taky

Mnozí využívají Facebook pro své marketingové účely. Kladnou stránkou sociální sítě je i rychlá a jednoduchá komunikace s přáteli/fanoušky. Pro podporu Blábolníku Chomutováka (dále jen BCH) jsem před časem založil fanouškovskou stránku na Facebooku, kde se vždy jako první dozvíte o novém článku a dostáváte možnost zapojit se do formování blogu. Jeden z prvotních impulsů byla i možnost mít přehled o svých čtenářích. Podobných služeb existuje více, avšak Facebook je na vzestupu a dokud se bude na pomyslném topu držet, dají se z něho vymáčknout nějaké ty bonusy.

Read More…

Na Knorec ;-(

Četl i Miloš Knor! (+1)

Vtipných komentářů k aktuálním událostem, zábavných videí a satirických reportáží bylo už dost. Bude Knorec! Asi takovéto nařízení přišlo shora, nejvyššího patra televize Barrandov. Padáka dostali všichni: Miloš Knor, Michal Zeitvogel i zahraniční reportétka Arechtewa. Mirek to dělal zadarmo, ten se uchytí jinde a velmi rychle 😀

Read More…

Pozvánka na vysmátý festival do Kadaně 18.7.2009

Císařské město Kadaň, jenž pořádalo donedávna největší slávu pouze na konci prázdnin v podobě oslav příjezdu Karla IV., bude letos hostit 6. ročník Rockfestu Vysmáté léto. Festival si získal popularitu u mnoha fanoušků rockové i populární hudby i oblibu u kapel, které se rádi vracejí. Dnes už známe line-up sobotního dne plné dobré muziky.

Read More…

Jak vznikal horoskop

Inspirován seriálovým novinářem z epizod Místa nahoře, jsem na letošního 1. dubna vytvořil optimistický pohled do budoucnosti každého z nás. Jako mnoho nápadů i tento vznikal na poslední chvíli, ale kvalita myslím neutrpěla. Následující řádky vám napoví a poodhalí roušku tajemství, která Blábolník skrývá.

Čtěte: Horoskop na 1. 4. 2009

Read More…