Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-content/themes/swatch/functions/admin-hooks.php on line 160
Archive | Srpen, 2009

Budu ti vyprávět

Povím vám příběh opravdový… Vše začalo jedním obyčejným nedělním večerem a cestou vlakem na kolej. Zalekl jsem se, když naše obvyklá nejkratší trasa z plzeňského nádraží skýtala nečekané překážky. Ze všeho se nakonec vyklubalo natáčení v průchodu mezi nástupišti. “Nekoukejte nám do kamery, točíme vás!” ozvalo se z ampliónu. Trauma ze šoku překonala zvědavost, o co vlastně šlo. Mým dalším krokem byl samozřejmě tázavý email na České dráhy, zda-li neznají podrobnosti. Dostalo se mi odpovědi:

Read More…

Zážitek na třetí

Kulturní zážitek, jedinečná atmosféra a 37_KVIFF2009[1]prvotní setkání s kamarádkou blogerkou jsou důvody, které mě lákaly do dějiště 44. ročníku mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. V neděli jsem se proto náhle vydal na nádraží, dále už vlakem směr západ. Věděl jsem, že z jednodenního výletu nebudu mít tolik zážitků jako baťůžkáři, kteří přespávají ve stanech či pensionech poblíž, přesto jsem se těšil. Můj program obsahoval pouze 3 záchytné body, zbytek byla čirá improvizace.

Read More…