Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-content/themes/swatch/functions/admin-hooks.php on line 160
Archive | Září, 2009

Jak propojit Facebook s blogem na WordPressu

Gigant sociálních sítí proniká dnes snad už do všech oblastí každodenního žití. Účet na něm můžeme použít pro nákup na eshopech či přihlášení do fóra. Už to prostě není jen ta vaše zeď s fotkami ze sobotní oslavy pro vaše přátelé. Proč nemít propojen s fb účtem i váš blog? Dostalo se ke mě pár žádostí o pomoc a já zde pro všechny sepíšu návod, jak na to. S přiloženými screeny by pak neměl být problém postupovat hladce krok po kroku. Začněme pěkně od Adama.

Read More…

Pokoj 321

Nastěhován zpět na kolej. Říká se, že zločinec se vrací na místo činu. Malinko to tu nepoznávám, staré známé prostředí dostává nové kouzlo. Lidi – hodně dělají veselí, přátelští a PĚKNÉ lidi. Ne, že by tu loni nikdo takový nebyl, spíše já byl více uzavřený. Však mě znáte a víte jak dlouho mi trvá stmelit se s kolektivem. Dojem z prvních večerů mám pozitivní a to jsem se právě včera dozvěděl, že se příští středu nevyspím 😀 Celá Máchovka se bude bavit na seznamovací chodbapárty na mém patře, co mi pak zbývá jiného než se bavit také. Letos je to možná rok změn a to pořádných. No povíme si už v lednu při rekapitulaci. Vyměnil jsem spolubydlícího, na místo Lukáše nastoupil prvák z FST Tomáš. Fajn týpek s nímž si asi budu rozumět. Ty neustálé pozdravy “Ahoj” na potkání, které mě často iritovaly (nejsem nezdvořilý, jen mě to nebaví za den opakovat stokrát), mi nyní nevadí. Někde proběhl zkrat, blesklo mi v hlavě nebo poslouchání Best of Michaela Jacksona to nejsem já? Nepoznávám se, vy mě ano? Není problém se přesvědčit při posezení u pivka někde v Plzni. Článek měl být původně trošku o něčem jiném, ale uhnul jsem z trasy a už se řítím z kopce. I když silně nachlazen, jsem happy. Možná to tak nevypadá, ale jsem rád, že tu jsem a právě s vámi.

Read More…

Zkrášlete si svůj byteček

Proměny bytů čas od času potřebují zásah skutečného designéra. Máme-li však dobrou představivost a estetické cítění, proč bychom to nezvládli sami. Nápomocné nám k tomu mohou být samolepky na zeď. Výborné oživení volného prostoru. Na webu lepici.cz nabízejí mnoho designů od velkých až po menší kousky.

Read More…

Zpívající socha z pražského castingu Superstar odhalena

Četl i Ruda z Ostravy + Update!

Mainstreamovým aktivitám neunikne nikdo z nás, ale tomu se chci věnovat jindy. Jen jsem se chtěl ospravedlnit, že dění okolo Superstar mi zaujalo i mou pozornost, zvláště pak, když jde o Michala Kavalčíka alias Rudu z Ostravy.michal-kavalcik

Read More…

Zápočty a zkoušky podruhé

Mám za sebou první rok. A začnu hned dobrou zprávou, pokračuji do dalšího ročníku. Sice s malými resty, ale přeci. Chybějí mi 2 povinné předměty, obávaní strašáci ME1 a FYFE2. První zmiňovaný neúspěch byl spíše z mé lenosti naučit se na zápočtové testy. Píle nebyla natolik veliká, aby byl úspěch zaručen. Alespoň na trojku z fyziky mi však nestačily ani první pokusy před prázdninami. Díky ochotě přednášejícího si zkoušku budeme moci dodělat v průběhu zimního semestru.

Read More…