Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-content/themes/swatch/functions/admin-hooks.php on line 160
Archive | Listopad, 2009

Patrik Vogl redesignoval

Nemožné se stalo skutečností. Všemi obdivovaný a zároveň nenáviděný Real Life si za svůj nový cíl dává ještě více provokovat, informovat o Apple světě a nadále vytvářet ikonu mladého dravého publicisty. Patrik Vogl je člověk mnoha profesí a zejména nadějný fotograf. Někdo, kdo se rozhodl rozvířit vlny českého internetu. Jiní žijí v propadlišti dějin nebo si hrají na svém malém písečku, on proniká do všech zákoutí sítě.

Read More…

Nad Nocí se stahují mračna

Pokud patříte ke skupině lidí, kteří mají rádi rozmanitou hudbu, zajímavé lidi a originální nápady, stejně jako já, pak jste si nejedenkrát zapnuli program ČT2 chvilku před sobotní půlnocí. Živé vysílání Pavla Anděla nám vždy nabízelo a nabízí skvělé hosty, mezi nimiž nechyběli zahraniční hvězdy jako např. Living Colour. Nový koncept České televize nepočítá s podobnými pořady a ruší mj. Pětku v Pomeranči a možná i Krausovo Uvolněte se, prosím, kde se chystá tvrdá cenzura.

s1537405278_3056[1]David Kraus Je dost mozne ze zkonci v Prosinci Uvolnete se.Chtej Tatu kontrolovat v tom co rika a bude rikat je to jak za komousu.jeste by jsme s kapelou mohli delat prehravky. Facebook 12.11.2009

Read More…

Místo ve vlaku v Praze #rmt

Vlak přijíždí na první nástupiště. Usedám do posledního volného kupé a vyhlížím ven z okna na ubíhající krajinu podél trati. Míjím Rokycany, Beroun a Karlštejn. Z jedné strany slyším nenápadné erotické dialogy páru ve středním věku, pravděpodobně jedou za přáteli, naproti vypráví milovník pověstí a starých hradů své přítelkyni, kudy jí to dnes provede. Toulky po přírodě za sychravého počasí. Starší pár po levé straně jen tiše přikyvuje. “Lístky, prosím,” vyzvala nás paní průvodčí. K mému druhému překvapení (prvním bylo plné nádraží) nikdo nepoužil ČDNetLidl jízdenku tak jako já. A začala mi sváteční říjnová Rail Maraton Tour.

Read More…

Vzpomínky na 17. listopad 1989

Myslím si, že mé čtenářstvo je různorodé a že spolu dokážeme vytvořit zajímavý článek o vpomínkové události letošního podzimu. Vyzývám vás tedy, **pokud máte zajímavou historku ze dne Sametové revoluce** nebo znáte příběh z vyprávění, napište mi na email **revoluce(zavinac)fremy(tecka)cz**. Čím více se zapojíte do příprav, tím lepší bude výsledek. Těším se, že budu mít z čeho čerpat a bát se odepsat nemusí nikdo z vás. Všechny zaslané náměty nebudou zveřejněny bez souhlasu autora. Zveřejnění potvrďte v emailu nebo budete vyzváni následně.

Připojte se také do ankety napravo od příspěvku. Výsledky zveřejním spolu se článkem.

Ona

Není důležité vědět o ní všechno, tolik času nám ani život nenabízí. Reálné obrysy bychom však tušit mohli. Ohlížím se za sukní asi jako každý chlap, představa o své ideální partnerce se mění jako roční období a následující slova mají ukázat mou vizionářskou schopnost. Mám trochu obavy, že následně můžu být nemile překvapen realitou. Začněme asi takto, první setkání bylo překvapivé a okouzlující jako mnoho společných chvil, které následovaly. Při pohledu na mně se jí rozzářili očka jako drahokam. Cítil jsem mrazení po celém těle, ale žádný slastný pocit štěstí, jako v americkém filmu, nepřicházel. Tušení “ona je ta pravá” je pro blázna.

Read More…