Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-content/themes/swatch/functions/admin-hooks.php on line 160
Archive | Únor, 2010

Placené články jednoduše

placla V dnešní době existuje mnoho způsobů jak nechat zviditelnit svůj produkt. Kromě textové a bannerové reklamy je tu myslím účinnější, uchopí-li se správně, krok k získání nových zákazníků – placený reklamní text. Bloger sepíše svůj názor na oblíbený produkt a jako bonus získá ohodnocení. Pokud však někdo píše placené reklamy jako na běžícím páse a nerozumí danému tématu, je to špatně. Pro zjednodušení vyhledávání poptávky a nabídky PR článků vznikl web Placla.cz. Placené články jsou tedy dobré pro inzerenta, blogera i čtenáře, nezneužije-li jej ani jeden článek z řetězce.

Read More…

Jak sledovat olympiádu v HD a na internetu pro všechny!?

Pátkem 12. února začíná největší sportovní svátek letošního  roku. Olympijské hry i ty zimní jsou po dlouhá léta nejsledovanější událostí na televizních obrazovkách. Dnes však máme techniku na vyspělé úrovni a tak se kromě časového posunu, který Vancouver má, bude řešit i problém se sledováním olympiády ve vysokém rozlišení a na internetu. Pro české diváky nabízí národní televize dva klasické kanály ČT4 a ČT2, jenž budou obhospodařovat olympijské vysílání po celý den, resp. noc (ČT2 – cca 17:00 až 8:00). Kromě komentovaných živých přenosů, samozřejmě uvidíme i záznamy důležitých utkání a závodů tak, abychom o nic podstatného nepřišli.

Read More…

Nechci to měnit

Osud nám do života naděluje lidi, které nám mění život. A to teď píši i o těch, které nemáme šanci ovlivnit. Jako Alenka přijdeme na místa, kde se ostatní cítí být jako doma. V mém případě po čase, někdy i mnohem později, začnu objevovat zlaté poklady. Možná je všichni doposud přehlíželi. Se stydlivou tváří se dáme dohromady a jsme rádi, když se opět potkáme. Jestli to bylo jednostranné vzplanutí, netuším dodnes, ale přeju květince štěstí a lásku. Když bude šťastná ona, budu i já, přestože jsem si dnes na míle vzdálení. Jsou to lidé, kteří nám změnili život, strážní andělé.

Read More…

Životopis Červená Karkulka

Jmenuji se Červená Karkulka. Narodila jsem se 7. 8. 1951 v Pylinově. Má matinka Helena Červená pracovala jako úřední na místní poště a můj otec Radek Červený byl ředitel lesní banky. Nyní si vydělává jako dřevorubec. Měla jsem krásné dětství, mnoho kamarádů a nezapomenutelné zážitky. V roce 1958 jsem začala docházet na Základní školu ve Vodičkově ulici. Nepatřila jsem mezi premianty, ani břídily. Školu jsem milovala. V odpoledních hodinách jsem se věnovala zájmovým kroužkům: výtvarné výchově, baletu a hře na flétnu. Získala jsem tím schopnost tvůrčí práce a výborné tělesné schopnosti. Dodnes maluji obrazy, dokonce jsem už pořádala dvě výstavy. Po základní škole roku 1959 jsem nastoupila na státní Gymnázium Pohádka ve Waltově. Do třídy se mnou chodily takové hvězdy jako Otesánek, Křemílek a Vochomůrka a miláček třídy Ferda Mravenec. Jsem ráda, že jsem je poznala, mnoho mě toho naučili, zejména Ferda. Dostudovala jsem s převahou jedniček. Získala jsem certifikáty z anglického a francouzského jazyka, certifikát ECDL. Po škole jsem na rok nastoupila na praxi do reklamní agentury Advert s.r.o.. Byla jsem jím velkým přínosem. Dokončila jsem důležitou zakázku pro jednu vlivnou společnost a také jsem do kolektivu přinesla nové nápady. Poté jsem nastoupila do firmy svého bývalého spolužáka Ferdy Mravence Práce všeho druhu s.r.o.. Místo sekretářky mi nabídl při setkání po 10 letech. Byl se mnou velmi spokojen. Toto zaměstnání jsem vykonávala celých 5 let. Poté jsem prošla kvalifikačním kurzem práce na PC. Mezi mé zájmy patří sport, malování a kultura. Komunikativnost, vstřícnost a otevřenost v jednání, flexibilita a nekonfliktnost patří mezi mé přednosti.

Kratší slohová práce ze střední školy. Zveřejněno pro pobavení i po letech mi výsledek přijde povedený. Uvažuji také o zkopírování mé maturitní slohové práce a přepsání na blábolník.

Plzeň na Twitteru

Jako dobrý nápad mi přišlo sesbírat uživatele sítě Twitter z jednoho města pod takzvaný list. Jakožto stále ještě student plzeňské univerzity jsem si dovolil vytvořit list pro západočeskou metropoli Plzeň a objevit tak nejen pro sebe nové following. Nápad nese několik výhod, např. nejaktuálnější informace z města, možnost poznání nových lidí/přátel a rychlé oslovení relevantních uživatelů pro vaši akci. Seznam Plzeňáků (resp. twitteristů, kteří v Plzni tráví většinu času) naleznete na adrese @fremycz/plzen. Žádosti o přidání nebo smazání z listu posílejte do komentářů pod článek případně na twitter (DM/tweet). Sledování životů nás ze západu můžete zadarmo a na jeden klik. Doufám, že se nápad ujme a seznam se bude rozšiřovat.

Pokud píšete na Twitter z Chomutova, ozvěte se mi a založíme list i pro Severočechy. Nikdo vám však nebrání “okopírovat” ideu pro svůj domov.

Okomentujte můj twitter profil na webu Follow.cz a sledujte @fremycz