Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-content/themes/swatch/functions/admin-hooks.php on line 160
Archive | Červenec, 2010

Letní průlet MIG 21 na Kamenčákem


Read More…

Medaile za zásluhy

Šel jsem vybírat svatební dar svému kamarádovi, který v poblouznění skočil do světa manželského mladý, netušíce ani jak. Bez pořádného nápadu obcházím regály obchoďáku, poohlížím se v řadě kuchyňských potřeb a říkám si, že z mého pohledu pro tento pár nebudou talíře, kterých možná budou již mít plnou skříň, správný dárek. Skončil jsem s myšlenkou: květina pro nevěstu, s níž jsem také odcházel s prázdnýma rukama zpět domů.

Read More…

Google Chrome v barvách

Stylujeme si rádi všechno k čemu máme přístup. Každý má jiný vkus a tak v různorodosti vzhledů, v tomto případě pro prohlížeč Google Chrome, si vybereme všichni. Zvolil jsem ty nejlepší ze široké nabídky a odkázal na ostatní.

Robůtek Android se prorve na každé volné místo. Oblíbené mezi geeky jsou trička, placky, čepice i hrnečky s logem. Jistě budeš rád, když tvůj oblíbenec se usadí na chromu, kde denně prohlížíš weby.

Robot Theme, inspirated by Android™ (také v Aero verzi)

theme1

Read More…

Müllerovy pornohvězdy

Horké odpoledne a předzvěst výborného víkendu odstartoval David Koller svým koncertem před Městským divadlem v Chomutově. Multižánrový festival Otevřeno opět sliboval hromadu zážitků. Fanoušci ze širokého okolí se sjeli poslechnout bývalého člena skupiny Lucie a dnes sólového zpěváka i bubeníka. Rozbouřil široké věkové spektrum Chomutováků starými hity a nejen sám sebe potěšil živostí na pódiu. Pár hodin na to hvězda víkendu Richard Müller opěvovala ozvučení a pěvecký výkon kolegy Kollera. Po páté si osobně zašel poslechnout známé hitovky a zkrátit si čekání na večerní show k nové desce Už.

Read More…

Nemám co říci

Asi bych už neměl psát. Nikdy mě nenapadlo, že bych mohl být uzavřený v jiném světě, než žijí ostatní. Nebo tak si to podle mého někdo může myslet. Přílišné seběvědomí, které z části jsem bral jako recesi, mi dnes shodilo hřebínek a já přemýšlím, kde je chyba. Postav se mi čelem a ptej se, co tě zajímá? Došla fantazie a nebo jsem neinspirativní osoba. Klikneš do archivu a znáš všechno, téměř všechno.

Read More…