Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-content/themes/swatch/functions/admin-hooks.php on line 160
Archive | Červen, 2011

Chlapská modní chvilka

Módní blogeři znamenají pro mě v posledních týdnech objev. Velká komunita povětšinou děvčat s podobným zájmem jako já, přesto jsem o nich dosud neslyšel. Fotí své outfity, různé doplňky a setkávají se nad kávou u společné řeči. Jedna z nich mě upoutala, že s radostí sleduji každé její video a to nepatřím mezi cílovou skupinu divaček. Lucy je bezprostřední, vtipná holka a dokáže si udělat srandu i ze sebe, proto si k ní rád odběhnu od technických povídaček.

Po jednom z tweetů mě napadlo, udělat si pro pobavení chlapskou módní chvilku. Při slunečném nezáživném odpoledni to bylo dobré zpestření. A tady jsou moje dva modely 😀 ve kterých mě můžete venku potkat. Opravdu si nedělám těžkou hlavu, co vezmu na sebe. Jeansy jsou stejně mým nejoblíbenějším kouskem, jen nyní v létě je to trošku těžkopádné.

Slušivá košile se 3/4 kalhotama Oblíbené jeansy s fialový tričkem

Podobně jako aprílový žertík v podobě horoskopu, tak i outfity už se zde asi nikdy neobjeví. Užijte si jich tedy do sytosti, naberte inspirace, protože moje vize jsou jasné. Určuji módní směr příštího léta 😀 Na závěr ještě (bohužel trošku neostré) akční fotky ve skoku. Prostě to k tomu patří. Uvedené kousky se dají koupit u všech dobrých obchodníků. Cenově přijatelné i pro studenty.

Akční foto ve skoku 1 Akční foto ve skoku 2

Haló, u telefonu…

telefonPřišel jsem domů po dlouhém noční flámu a v záznamníku se mi nastřádalo pár nepřijatých hovorů. Postupně vám je představím. Kdo dneska volal?

Ahoj, vyzváním ti už po třetí a nebereš to. Snad jsem ti nepřišla protivná? Chtěla jsem tě jen trochu nakopnout, ať příště nepostrádáš odvahu. Vlastně jsi mi přišel sympatický. Jen nemám ráda internetové seznamky. Proč jsi neřekl ani slovo na té lavičce? Nejsem netykavka. Třeba si z toho vezmeš ponaučení a už stejnou chybu neuděláš. Podívej, zavolej mi nazpátek a domluvíme si ještě jedno setkání. Musím už běžet, nestihnu bus do školy. Měj se.

Píííp.

Čau, co děláš? Neseď doma a přijď za námi do Krávy. Dáme jedno pivko a pokecáme. Koupil jsem petky, tak můžeme pak zahrát karty u nás. Sejdem se v osm.

Foto: Deviantart.com

Turistické jubileum

Turistiky chtiví lidé, kteří nezamířili 21. května 2011 do Prčic, se sešli s námi na školní zahradě ve Vysoké Peci u Chomutova. Oslavit jubilejní 20. ročník se totiž musel ve velkém. Přípravy byly veliké a organizace se vyvedla na výbornou. Není divu, když se k pořadatelům zapojilo zprvu více lidí než pochodníků. Z této situace mezi přáteli vycházely první vtipy. Výsledek se ukázal nakonec lepší než předpoklad, ale o tom až později. Mezi devátou a desátou ranní se vycházelo z tradičního startu pochodu po jednotlivých skupinkách. Všichni obdrželi sovičky na památku. Zatímco ostatní šlapali první kilometry, někteří pořadatelé značkovali poslední úseky trati. Fáborků bylo tolik, že by se nemohl ztratit ani šnek lezoucí kolem. Přesto se to podařilo posledním postarším dámám, které si ztížili už tak náročnější výšlap nejstrmějším krpálem, který NPR Jezerka nabízí. Ostatní procházeli stanoviště podle stanoveného harmonogramu a celodenní výlet si užili. Dle jejich slov se vyvedlo počasí, které napomohlo dobré náladě.

Malá svačinka po cestě jen rozdráždila žaludky pro buřtové občerstvení u Lesné, případně sladkou tečku na horském hotelu. U ohníčku se naskytla chvíle, kdy se konečně všichni sešli společně a mohli pohovořit o různorodých tématech. Zájemci navštívili muzeum tradičních řemesel. Pochodníci se vydali kutálet skrze Pyšnou dolů z hor, ostatní nastartovali svá čtyřkolová vozidla a připojila se k afterparty na rybníku u Jardy. Pivo, opět buřty a příjemné povídání završilo nádherný den. Vydat se přírodou místy, kam běžně přes rok nemáte cestu, je skvělá příležitost. Osobně jako jeden z organizátorů jsem kvůli časovým prostojům vyzkoušel bláznovou cestu zpět z vrcholu Žeberk až k Žeberské přehradě. Úlovek sedmi klíšťat mluví za vše. Kdo již viděl některé z představeních spolku DivOch z Vysoké Pece jistě poznal členy sboru. A kdo ne, pohlídá si další termín jejich hry Dívčí válka.

Fotoalbum (vaše fotky zasílejte na email v kontaktech)