Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-content/themes/swatch/functions/admin-hooks.php on line 160
Archive | Prosinec, 2011

Novoroční přípitek 2012

Poslední Snakk #5 roku 2011

Krátké vzpomenutí uplynulého roku. Šťastný nový rok 2012!

Jako v pohádce

Trávím vánoční svátky u televize sledováním pohádek. Krásný to čas s oblíbenými klasikami i novými příběhy. Chvilkami přikusovat cukroví a pozorovat vedle stojící stromeček. Po vydatném obědě s bramborovým salátem jen odpočívat. Pohádkové světy se šťastnými konci to je nešvar, který mě dostane v tomto období. Připadám si jako kuchtík v královské kuchyni nebo mlynář nedaleko hradu. Mladík zatím netušící svůj osud získat princeznu. Neklamte mě, že pravdy, které v pohádkách zaznívají vás nechytí u srdíčka. Možná to pozná jen zamilovaný člověk, ale vžít se do pohádky je tak snadné. Nic není tak jasné na té naší planetě, proto obdivujeme šťastné příběhy. Za pár let si můžeme říci, zda jsme také jednu pohádku prožili. Ony vždy končí slovy: žili spolu šťastně až do smrti.

Veselé Vánoce přeje fremy

Dnes polétává mnoho přání a několik dní ještě budou. Sám pro Vás chystám obvyklé články ke konci roku, ovšem popřát klidné svátky a dobrou štědrovečerní večeři bych rád stihl ještě teď. Slavte volné dny v přítomnosti blízké rodiny a dobrých přátel, rozdávejte upřímné úsměvy a radost kolem sebe. Každý musíme začít u sebe, abychom se měli dobře. Veselé Vánoce přeje Jakub Vaněk.

Jsi krásná. Dneska ti to sluší.

Winter Love

Miláčku, pojď sem. Mám ti stále říkat, jak jsi krásná? Že ti to dneska sluší, že krásně voníš? Mám ti stále opakovat to, co slýcháváš všude kolem? Tvou krásu ocení nejedna slečna. Pohledem dá najevo kolemjdoucí muž. Snad ve mně chceš mít svého jedinečného muže. Oporu, která bude prezentovat vlastní názory a stejnou zprávu podá jinými slovy. To, že se mi líbíš poznáš už z mého úsměvu. Mou lásku ucítíš při milování. Dárkem dám najevo svou náklonnost a touhu po tobě. Myslím, že stále nemusím opakovat stejná slova. Usadit se na kolotoč, jen protože krásně znějí.

Foto: deviantart.com