Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/1752/virtual/www/wp-content/themes/swatch/functions/admin-hooks.php on line 160
Archive | Květen, 2015

4 dárky k mým narozeninám

Možná jsem to měl vydat ještě před narozeninami. Jako, aby se ostatní mohli inspirovat, čím mě potěšit. Obdarují mě pak nějakou kravinou, aby splnili společenskou povinnost, přitom je tu tolik zajímavých nápadů. Nejvíc mě překvapuje, že jsem na ně přišel až nyní, když mě napadlo je sepsat do jednoho článku. Takže: „Já nic nepotřebuju. Já nic nechci.“

Monitor

Nejvíce bych nepotřeboval a chci velký monitor k mému malému notebooku. Ach, technomilec. Už při koupi ultratenkého, příjemně malého notebooku jsem si představoval, že si na jednom stole udělám domácí pohodlí s velkou obrazovkou. A teď to nepotřebuji, dokud mi ji někdo nekoupí. On mě ten All In One počítač, který mi zapůjčilo Lenovo, za pár dní přesvědčí.

Sako

Myslíte, že mi bude slušet? Lehký doplněk k tričku nebo košili, co probudí styl. Na ostatních se mi líbí, tak bych ho mohl začít nosit taky. Navíc se hodí, když nebude parný letní den tam, kde svetr překáží. Půjdu do veselé barvy nebo střídmé tmavé?

Happy Socks

Když se rozhodnu pro šedou nebo tmavě modrou variantu saka, určitě to bude chtít vykompenzovat puntíkatou kombinací barev Happy Socks. Ponožky jsou lépe vidět než spodní prádlo, tak bych si raději přál právě ponožky. Když zvesela, pak pořádně. Myslím, že je stejně nedostanu a daruju je sám tomu, kdo se projeví, že je na stejné notě.

Výlet do Berlína

O návratu do Berlína mluvím dlouhé měsíce. Myslím si, že mě jeho první návštěva zaujala natolik, že dokud mě to nepustí, chci se vrátit právě tam. A taky protože je to do jedné ze světových metropolí poměrně blízko. Němčina mi nesedí, s hipstery dokážu určitý čas pobýt a nebyl jsem tam v žádném muzeu. Jestli jste se ještě nerozhodli, jaký dárek mi pořídit, ohledně Berlína mi stačí, když pojedete se mnou. Platí?